(Serija) [MTA:DayZ] BloodMaster & House

Započeo KSIOlajidebt, Februar 18, 2013, 03:11:11 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 20, 2013, 02:12:50 PRE PODNE
A mozes i skinut piratski i igrat.

na serverima(kojih je 99%) gdje moras imati originalni key za igranje imas tonu cheatera, zamisli kako to izgleda na takvim serverima... bas iz tog razloga se i pravi standalone, da se maknu cheateri i zadrze fileovi samo na bohemia-im serverima tako da nece biti privatnih servera niti cheatera(arhitektura standalonea ce biti takva da ce se sve kalkulirati na server sideu da se ne moze modificirati memorija odnosno cheatati)


Al uglavnom, poanta je da ljudi pricaju o igri o kojoj nista ne znaju, niti su igrali ikada armu, operation flashpoint ili dayz... Ovo na MTA veze nema s tom igrom i zao mi je da samo blate dobru igru na arkadnom sranju kakav je gta...
Poslednja Izmena: Februar 20, 2013, 02:51:44 PRE PODNE od Dude

Više informacija o razvoju i radu Day Z standalone verzije možete naći ovdje:

http://dayzdev.tumblr.com/

Po slikama i opisu će standalone biti baš baš...

Mislim da itekako vrijedi odvojiti/skupiti dvadesetak eura za ovo. Ja već skupljam, ne znam za vas ostale :D

Citat: Dude poslato Februar 20, 2013, 02:50:14 PRE PODNE
Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 20, 2013, 02:12:50 PRE PODNE
A mozes i skinut piratski i igrat.
Al uglavnom, poanta je da ljudi pricaju o igri o kojoj nista ne znaju, niti su igrali ikada armu, operation flashpoint ili dayz... Ovo na MTA veze nema s tom igrom i zao mi je da samo blate dobru igru na arkadnom sranju kakav je gta...

Da li ti shvataÅ¡ da je ovo Balkan, da ovo nije Amerika, Skandinavija ili ostatak Europe. Ljudi si ne mogu priuÅ¡titi novi upgrade za računar, a kamoli originalnu igru. ZaÅ¡to je PayPal tek prije nekoliko godina doÅ¡ao do nas, zbog Balkanske politike, koji ni zakon nažalost napisati ne mogu. Sada gotovo da lupam nebuloze citirajući tvoj post, ali sve ovo Å¡to govorim je istina. Možda ti koji zaraÄ'ujeÅ¡, snalaziÅ¡ se sa svojim znanjem i vjeÅ¡tinama i možeÅ¡ si priuÅ¡titi, no djeca i momci koji žive na račun svojih roditelja, čiji roditelji razbijaju glave o kreditima, ratama, Å¡to će sutra djetetu/ci napraviti za jesti, a ne da li će to dijete/ca kupovati igre od 20 eura za kojih četveročlana porodica može živjeti dva dana. Da se ljudima ne sviÄ'a, da si mogu priuÅ¡titi igru, sjeli bi, otiÅ¡li na steam, kupili Armu II : OA i uživali u originalnoj modifikaciji, a ne igrali na MTA. Od kuda ti znaÅ¡ da niko ovdje nije igrao ARMU uopÅ¡teno. BlatiÅ¡ ovdje bez nekog posebnog razloga, ko hoće i može kupiti će, ko ne može igrati će MTA, točka. ÄŒemu daljnja rasprava ?
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.

Citat: [DayZ] House poslato Februar 20, 2013, 04:16:32 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Februar 20, 2013, 02:50:14 PRE PODNE
Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 20, 2013, 02:12:50 PRE PODNE
A mozes i skinut piratski i igrat.
Al uglavnom, poanta je da ljudi pricaju o igri o kojoj nista ne znaju, niti su igrali ikada armu, operation flashpoint ili dayz... Ovo na MTA veze nema s tom igrom i zao mi je da samo blate dobru igru na arkadnom sranju kakav je gta...

Da li ti shvataÅ¡ da je ovo Balkan, da ovo nije Amerika, Skandinavija ili ostatak Europe. Ljudi si ne mogu priuÅ¡titi novi upgrade za računar, a kamoli originalnu igru. ZaÅ¡to je PayPal tek prije nekoliko godina doÅ¡ao do nas, zbog Balkanske politike, koji ni zakon nažalost napisati ne mogu. Sada gotovo da lupam nebuloze citirajući tvoj post, ali sve ovo Å¡to govorim je istina. Možda ti koji zaraÄ'ujeÅ¡, snalaziÅ¡ se sa svojim znanjem i vjeÅ¡tinama i možeÅ¡ si priuÅ¡titi, no djeca i momci koji žive na račun svojih roditelja, čiji roditelji razbijaju glave o kreditima, ratama, Å¡to će sutra djetetu/ci napraviti za jesti, a ne da li će to dijete/ca kupovati igre od 20 eura za kojih četveročlana porodica može živjeti dva dana. Da se ljudima ne sviÄ'a, da si mogu priuÅ¡titi igru, sjeli bi, otiÅ¡li na steam, kupili Armu II : OA i uživali u originalnoj modifikaciji, a ne igrali na MTA. Od kuda ti znaÅ¡ da niko ovdje nije igrao ARMU uopÅ¡teno. BlatiÅ¡ ovdje bez nekog posebnog razloga, ko hoće i može kupiti će, ko ne može igrati će MTA, točka. ÄŒemu daljnja rasprava ?

rasprava je samo iz razloga sto ovo veze sa dayz-om nema apsolutno nikakve...

Price da si ne mogu priustiti originalnu armu2:oa i ne stoje, igra nije iskreno skupa, moze se key naci vec od 10-ak dolara... Mislim da je vise problem paypala i to sto nemaju dovoljno godina da imaju nacin kako da plate, vise je to... Al mislim da je cak i vise od toga sto su svi naucili da skinu igru sa torrenta i nista ne plate...

I da, ako ti se ne svidja slobodno produzi na drugi forum i reklamiraj svoju djecju varijantu dayz-a koja samo sadrzi naziv i nema nikakve slicnosti...

Citat: Dude poslato Februar 20, 2013, 04:37:36 PRE PODNE
Citat: [DayZ] House poslato Februar 20, 2013, 04:16:32 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Februar 20, 2013, 02:50:14 PRE PODNE
Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 20, 2013, 02:12:50 PRE PODNE
A mozes i skinut piratski i igrat.
Al uglavnom, poanta je da ljudi pricaju o igri o kojoj nista ne znaju, niti su igrali ikada armu, operation flashpoint ili dayz... Ovo na MTA veze nema s tom igrom i zao mi je da samo blate dobru igru na arkadnom sranju kakav je gta...

Da li ti shvataÅ¡ da je ovo Balkan, da ovo nije Amerika, Skandinavija ili ostatak Europe. Ljudi si ne mogu priuÅ¡titi novi upgrade za računar, a kamoli originalnu igru. ZaÅ¡to je PayPal tek prije nekoliko godina doÅ¡ao do nas, zbog Balkanske politike, koji ni zakon nažalost napisati ne mogu. Sada gotovo da lupam nebuloze citirajući tvoj post, ali sve ovo Å¡to govorim je istina. Možda ti koji zaraÄ'ujeÅ¡, snalaziÅ¡ se sa svojim znanjem i vjeÅ¡tinama i možeÅ¡ si priuÅ¡titi, no djeca i momci koji žive na račun svojih roditelja, čiji roditelji razbijaju glave o kreditima, ratama, Å¡to će sutra djetetu/ci napraviti za jesti, a ne da li će to dijete/ca kupovati igre od 20 eura za kojih četveročlana porodica može živjeti dva dana. Da se ljudima ne sviÄ'a, da si mogu priuÅ¡titi igru, sjeli bi, otiÅ¡li na steam, kupili Armu II : OA i uživali u originalnoj modifikaciji, a ne igrali na MTA. Od kuda ti znaÅ¡ da niko ovdje nije igrao ARMU uopÅ¡teno. BlatiÅ¡ ovdje bez nekog posebnog razloga, ko hoće i može kupiti će, ko ne može igrati će MTA, točka. ÄŒemu daljnja rasprava ?

rasprava je samo iz razloga sto ovo veze sa dayz-om nema apsolutno nikakve...

Price da si ne mogu priustiti originalnu armu2:oa i ne stoje, igra nije iskreno skupa, moze se key naci vec od 10-ak dolara... Mislim da je vise problem paypala i to sto nemaju dovoljno godina da imaju nacin kako da plate, vise je to... Al mislim da je cak i vise od toga sto su svi naucili da skinu igru sa torrenta i nista ne plate...

I da, ako ti se ne svidja slobodno produzi na drugi forum i reklamiraj svoju djecju varijantu dayz-a koja samo sadrzi naziv i nema nikakve slicnosti...

Ja se ne želim raspravljati sa tobom, prije svega jer si stariji i iskusniji od mene, a drugi razlog jer imam neko poÅ¡tovanje prema tebi i tvom znanju. Odbrusio sam ti čisto iz razloga jer govoriÅ¡ da ljudi kupe ARMU i iskuse pravi DayZ, Å¡to se toga tiče istina je, zbog toga to i jeste ORIGINALNA modifikacija. I Å¡to bi sada trebalo značiti, da se taj mod niti za jednu igru ne bi trebao napraviti ili probati. I RolePlaying potiče davno od MSNa, ICQa kada su se priče sastavljale ili ti davnih RPG igara, to bi trebalo značiti da ne treba praviti RolePlay modove za jedan San Andreas koji nikada nije imao logike ili slično. Deathmatch i može proći, kao i drugi modovi. Mislim da me itekako shvataÅ¡, u svu tu igru se brzo uživiÅ¡, i ako se nekome ne sviÄ'a prestane igrati. Aktivno gledam Novu (UberHaxorNova) koji igra DayZ i shvatam koliko se jedan San Andreas i njegova modifikacija ne može porediti sa originalnom igrom, ali čemu toliko blaćenje, imaÅ¡ svoje miÅ¡ljenje to shvatam, naravno, svako ima svoje, ali pretjerao si sa reakcijom, ukazao si svoju poentu i Å¡to sada. Nekima se takva modifikacija sviÄ'a, a sada ti barem mogu nabrojati desetak do petnaestak njih kojima se to zaista svidjelo i 'navukli' smo ih na takvo neÅ¡to. Očekujem i ja standalone mod koji ću svakako kupiti, te mislim da sam dokazao svoju poentu. TakoÄ'er ne vidim razlog ni za takvo blaćenje na kraju. Ja da sam dijete, sa mnom sigurno ovako ne bi razgovarao, mislim da i sam znaÅ¡ kakva su djeca.
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.

Imam pitanje.Kako stavir uzi ili pištolj u ruke?

Techno ajde add me na skype dimitrije.zivadinovic99 ili bilo ko da pricamo i igramo :D

Citat: Techno_no1 poslato Februar 20, 2013, 15:04:31 POSLE PODNE
Citat: SpawneR. poslato Februar 20, 2013, 12:59:59 POSLE PODNE
Techno ajde add me na skype dimitrije.zivadinovic99 ili bilo ko da pricamo i igramo :D

Dodao sam te.

Btw.igram sigurno preko 15h,ali nikako ne mogu skužit kako koristit gps,tj čemu služi i kako?

Ni ja nista neznam , ae igracemo oko 19h moze? :D

Citat: Dude poslato Februar 20, 2013, 02:50:14 PRE PODNE
sranju kakav je gta...

Kaže osoba koja vodi 2 zajednice vezane isključivo za GTA.
Da je GTA Sranje, CH ti nebi imala 300+ igrača.

Uglavnom, dokazao si da je DayZ bolji i da MTA ne valja. Prihvatili smo to, sad idi mi dislajkaj video i olakšaj si dušu...


Ovo je cool, ebo MTA, evo skidam armu 2 i dayz mod sada  :D

Citat: [PS:RP]Artieâ,,¢â‡¨2013 poslato Februar 20, 2013, 20:32:18 POSLE PODNE
Ovo je cool, ebo MTA, evo skidam armu 2 i dayz mod sada  :D

Samo ti skidaj, naigrati ćeš se.
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.

Evo i ja sam se zainteresirao za ovo. I sada dodam IP od servera i trazi mi password, mozete mi reci koji je ?

Citat: StjepanS poslato Februar 20, 2013, 21:21:56 POSLE PODNE
Jako jako zanimljivo, mozda cu pocet malo igrat da vidimo kakvo je  :)
veruj mi da je odlicno, cim jednom sednes neces se skidati ceo dan