[MAP]Banka

Započeo Levy, Februar 15, 2013, 00:00:26 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Poradi na preciznosti  :D i ove 0.3 zidovi mi nekako nesjedaju bolje bi bili  (barem meni) neki jednobojni  :D

Citat: D3J@|\| poslato Februar 16, 2013, 16:27:44 POSLE PODNE
Poradi na preciznosti  :D i ove 0.3 zidovi mi nekako nesjedaju bolje bi bili  (barem meni) neki jednobojni  :D

Nemoj me pogresno shvatit, ali kakvoj preciznosti? Jesi ti skinuo mapu i ubacivao na server ili si samo gledao po slikama?
Posto je skoro dosta precizno uradjeno, negdje neke sitnice imaju, ali se i ne primjeti....

Citat: Levy poslato Februar 16, 2013, 16:43:37 POSLE PODNE
Citat: D3J@|\| poslato Februar 16, 2013, 16:27:44 POSLE PODNE
Poradi na preciznosti  :D i ove 0.3 zidovi mi nekako nesjedaju bolje bi bili  (barem meni) neki jednobojni  :D

Nemoj me pogresno shvatit, ali kakvoj preciznosti? Jesi ti skinuo mapu i ubacivao na server ili si samo gledao po slikama?
Posto je skoro dosta precizno uradjeno, negdje neke sitnice imaju, ali se i ne primjeti....

mislio sam na ovo i da po slikama sam gledao jer kad bih svaku mapu skidao i stavljao na server gde bih stigao


Citat: D3J@|\| poslato Februar 16, 2013, 19:25:01 POSLE PODNE
Citat: Levy poslato Februar 16, 2013, 16:43:37 POSLE PODNE
Citat: D3J@|\| poslato Februar 16, 2013, 16:27:44 POSLE PODNE
Poradi na preciznosti  :D i ove 0.3 zidovi mi nekako nesjedaju bolje bi bili  (barem meni) neki jednobojni  :D

Nemoj me pogresno shvatit, ali kakvoj preciznosti? Jesi ti skinuo mapu i ubacivao na server ili si samo gledao po slikama?
Posto je skoro dosta precizno uradjeno, negdje neke sitnice imaju, ali se i ne primjeti....

mislio sam na ovo i da po slikama sam gledao jer kad bih svaku mapu skidao i stavljao na server gde bih stigao

Ti stubovi moraju biti takvi zato sto je jedan u drugom, i ne moze se nastimati osim da se malo iskrivi, a te prozore sam vec rekao da sam pogrijesio, al eto sve u svemu hvala




Danke svima, Znam to sa staklom naglasio sam gore da ima tu greska, ali nije neki veliki problem....



Ma bit ce drugi put bez greski, hvala..