Kafić Interior

Započeo hudiga, Februar 08, 2013, 17:10:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo ga nakon kratke stanke jedna nova mapa,nadam se da ce vam se svidjeti :)






SVAKA CAST !!!!!!!!!!!!!!
10/10 !!!


DISARONNO ROLEPLAY || 12.8.2013 VELIKI UPDATE || 20:00
IP : 193.192.59.222:7778  [ trenutno off ]






Smrdislave :* lepo si ovo uradio, svaka ti dala (vode iz bokala).
10+/10

Na mapi se vide pocetnicke greske kao sta je preciznost, vidis na slici na sta mislim konkretno:



Dalje ova vrata se vide da su stokovi izvan zidova:



Nadalje stavio si stolove kroz koje se u igrici moze prolaziti znaci nisu tvrdi objekti da ih tako nazovem te izmedju sanka i stolova ima previse neiksoristenog prostora. Isto tako nadam se da je to zid na koji mislim da je i kad padne mrak on promjeni boju u tamniju?

Citat: Luca. poslato Februar 08, 2013, 19:05:21 POSLE PODNE
Svaka cast Gigo, nego mozes uploadati tvoje 0.3e objekte i ostale jer ove kad skinem pomesaju mi se :(

Iz razloga sta sam vec objasnjavao jer u MTA 0.3e objekt npr. plavog zida je 1241 a u SAMPu ID tog plavog zida ti je 3512 i zato dolazi do mjesanja IDeva.
Poslednja Izmena: Februar 08, 2013, 19:08:12 POSLE PODNE od Sexserghy ♥

jaoo, kako to da nisi primetio da patos nije obrisan sundjerom nego mokrom krpom jbt xd, to su sitne greske,  nista strasno...


Citat: Blaeks poslato Februar 08, 2013, 19:12:13 POSLE PODNE
jaoo, kako to da nisi primetio da patos nije obrisan sundjerom nego mokrom krpom jbt xd, to su sitne greske,  nista strasno...

Jebiga sitne greske ali su opet greske. :-)

Ocito je do mene jer pazim na svaki detalj onda.

Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 08, 2013, 19:13:22 POSLE PODNE
Citat: Blaeks poslato Februar 08, 2013, 19:12:13 POSLE PODNE
jaoo, kako to da nisi primetio da patos nije obrisan sundjerom nego mokrom krpom jbt xd, to su sitne greske,  nista strasno...

Jebiga sitne greske ali su opet greske. :-)

Ocito je do mene jer pazim na svaki detalj onda.
nemamo si takve zivce :)




Odlicna mapa ! :D
Follow me na Instagram @sixmatic

Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 08, 2013, 19:06:42 POSLE PODNE
Na mapi se vide pocetnicke greske kao sta je preciznost, vidis na slici na sta mislim konkretno:



Dalje ova vrata se vide da su stokovi izvan zidova:



Nadalje stavio si stolove kroz koje se u igrici moze prolaziti znaci nisu tvrdi objekti da ih tako nazovem te izmedju sanka i stolova ima previse neiksoristenog prostora. Isto tako nadam se da je to zid na koji mislim da je i kad padne mrak on promjeni boju u tamniju?

Citat: Luca. poslato Februar 08, 2013, 19:05:21 POSLE PODNE
Svaka cast Gigo, nego mozes uploadati tvoje 0.3e objekte i ostale jer ove kad skinem pomesaju mi se :(

Iz razloga sta sam vec objasnjavao jer u MTA 0.3e objekt npr. plavog zida je 1241 a u SAMPu ID tog plavog zida ti je 3512 i zato dolazi do mjesanja IDeva.

Na prvoj slici sam morao to da dignem gore jer kad bih spustio vidjelo bi se ispod stepenica zato sto stepenice nisu ravne,
Vrata cu ispraviti eto cisto da ti ne bode oči :)
Oko Å¡anka nisam stavljao nista jer to nije nesto kao disko,vec obicni kafic i nece biti natrpano da se ne moze prolaziti od stolova da pridjes sanku..
Te stolove sam stavio iz razloga jer fino izgledaju a i kad' se ubaci u mod da se moze fino sjesti sa komandom..necu da stavljam one stolove koji samo dzabe stoje.Za ove makar mozes sjesti :D

@Blaeks- Vidit cemo jos za Xeptic :P

Hvala ostalima :)


Svaka cast, mapa je predobra..Pohvale sve :)

Nevalja ovo ništa 10/10


 
Slobodan maper.Mapam u HITNOM slučaju :)