[CG] Coming soon! ;) Dodano par slika..

Započeo GЯG[4]â„¢, Februar 05, 2013, 21:45:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Pa evo ovako da vam najavim da se približava taj dan kada CyberGaming kreće u akciju! (Neznamo točan datum kada će se otvoriti otprilike tokom tijedna).




O MODU :
Mod je umalo pa gotov (još par sitnica). Za sada će biti samo 4 organizacije da ne budu svi lideri(naravno ima više organizacija kada se te osnovne organizacije popune krećemo i na nove)... Na serveru se nalazi dosta unikatnosti koje ćete i sami vidjeti nadam se da vas nećemo razočarati. Da ne duljim više ;)





SLIKE :





USKORO JOÅ  MALO O MODU ;)




Na Forumu su ujedno otvorene prijave za lidera i Fan Art! Uskoro i za ostali "TEAM"...




Forum : www.cyb3r-gaming.com
Registrirajte se.
POSJETITE NAS ;)



Poslednja Izmena: Februar 06, 2013, 21:09:02 POSLE PODNE od [CG] RilL

DoÄ'ite poslije ćete dobiti i mape tj slike mapa !!!
CYB3R GAMING COMING SOON <3

Koliko se ja secam Cyber Gaming je vodio joxy, prema tome, imate li odobrenje za ime?

Citat[CG] RilL - Danas u 22:23:00
e care mogu koristiti cybergaming ime za server ?

joXy_#
Možeš.

Hvala svima ;)

Luca uskoro ;)
Poslednja Izmena: Februar 05, 2013, 22:36:19 POSLE PODNE od [CG] RilL

Citat: ♫ SteXi.ılllı. poslato Februar 05, 2013, 22:17:34 POSLE PODNE
Koliko se ja secam Cyber Gaming je vodio joxy, prema tome, imate li odobrenje za ime?
Imaju, ali ja s'tim nemam ništa da se zna.



Sretno sa serverom i želim vam uspješan rad!

Hvala svima.. naravno posjetite nas otvaranje uskoro samo Å¡to nije jes pravimo neke unikatnosti ;)






Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 08, 2013, 20:01:17 POSLE PODNE
U Burgeru vam se podovi preklapaju i neprecizno su napravljeni.
Da znamo ali to je riješeno ;) jer je to bilo samo kada je maper istek napravio ali sada je perfekt jer nemam vremena sada slikat jer se još obaziremo na "Gamemod" ... sve u svemu Hvala :)