[GL:RP]Grand Lights Gaming Roleplay|Se vraća!

Započeo Mauricije, Februar 03, 2013, 22:50:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Forum: www.grandlights-gaming.com
Ip: 88.198.25.47:7778

Pozdrav,GL gaming zajednica se vraća!No ovaj put mod ce biti na eng jeziku.Nadam se da to nece biti problem balkanskim igracima,jer tu ce biti admin team koji je uvijek spreman pomoci.Na modu ima mnogo unikatnosti kao "OOC Shop" itd..No u to ce te se uvijeriti sami.Na forumu su otvorene razne prijave za lidere,mapere..Par slika cu dodat cim dodem na komp..Evo neki radovi
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=412488
Pozz,vaš GL gaming admin team.
Poslednja Izmena: Februar 04, 2013, 00:17:16 PRE PODNE od [GL]Milf-Hunter

Sretno. Mada si mene Izradio al nema veze imam sada dobar server

RESPECT FOR:  Petricko and нÏ...Dιgαâ,,¢ aka Gigo

Citat: MCRP]Santos poslato Februar 05, 2013, 15:25:47 POSLE PODNE
Sretno. Mada si mene Izradio al nema veze imam sada dobar server
Ja tebe izradio nisam! Vaš web dizajner je nešto zeznuo sa domenom i mene napao da je istekla..Onda sam se ja žalio hostingu i oni su mi rekli da jentko nesto dirao po postavkama i vratili je..

Citat: GhO0sT poslato Februar 05, 2013, 15:40:09 POSLE PODNE
Sretno,mada mislim da nećeÅ¡ imati igrača jer ti je mod na eng..Uzmi i prevedi to   :D
Znam ali sam baš zato stavio na eng..Uglavno 70% staff team-a su balkanci tako da ako netko bude trebao pomoc..A i tu ce bit neke orge kao Balkan Mafia gdje ce biti dozvoljeno pricati na balkanskome..

Baš ne vidim svrhu da ljudi sa balkana otvaraju servere na Engleskom jeziku....
Ti ustvari hoces da pridobijes igrace iz inostrastva samo zato sto imas Skriptu na engleskom....
Ali ces tim izgubiti igrace sa balkana...
Prvi ja ako cu igrati na Serveru gdje je engleski isao bi na strane servere poput  Next Generatio RolePlay ,gdje se postuju sva moguca pravila RolePlay-a

Ali ipak Sretno...
Respect:мσмαк. ^ [5]. , -[ThÑ"]¢αƨƨσ|^^ ,
Maki187 , [BP] HeLoX ba! ^^ , Korda , Accardo , phaenomeN , B1b1

Ovako,mozda vi mislite da sam ja samo uzeo uzeo neku skriptu ubacio i deri? E pa nije tako..Na skripti se radi vec gotovo 2 mjeseca.Ja sam napocetku prvo poceo igrati engleske servere jer za balkanske tad jos nisam ni znao(osim za CH).igrač sam NGG-a vec 2 godine i svida mi se jako server i takova igra.I znam balkanci uvijek preferiraju isto.Svi serveri su vecinom vise-manje isti..I tesko ce se danas uspit ako ne dijelis admine,helpere itd..Ali strani igraci nisu takvi.Barem se nadam da nece bit.I ja osobno znam puno igraca koji igraju po eng serverima iako neznaju nesto posebno eng,al ide..A i tu ce biti uvijek Staff team koji ce pomoci igracima koji se ne snalaze.