XEPTIC || Reforma

Započeo SteXi.ılllı., Februar 02, 2013, 00:29:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

REFORMA NA XEPTIC SERVERU I FORUMU

Pozdrav svim clanovima Balkan Samp foruma. U zadnjih nedelju dana na Xepticu su se izdesavale velike promene, nas owner Luka Sember je skinuo sve ovlasti skripterima PhillipSu i Neu zbog ne rada i neozbiljnosti oko skripte i vodjenja servera. Sadasnji glavni skripter je Blaeks koji trenutno radi na potpuno novom modu sa puno unikatnih stvari i sistema. Za sada vam necemo nista otrkivati. Planirano otvaranje servera je krajem drugog meseca ili pocetkom treceg, naravno sve novosti mozete pratiti na nasem forumu, uzivajte uz zabavne sadrzaje sve dok ne dodje server.


Vlasnici:
Luka Sember [Sember]
Blaeks Biofor [Blaeks]

Suvlasnik:
Chris Rose [Coldplay]

Head Admin:
Stexi Blakewood [♫ SteXi.ılllı.]

Forum:
www.xeptic.info/forum

Portal:
www.xeptic.info


RAZNE PRIJAVE

Prijave za Lidere
Prijave za GameStaff
Prijave za Moderatore
Prijave za Marketing Team
Prijave za Film Team
Poslednja Izmena: Februar 02, 2013, 00:34:06 PRE PODNE od ♫ SteXi.ılllı.

Sretno vam ! :D
Follow me na Instagram @sixmatic

Srecno i sve najbolje sa serverom! ;)



Reformacije skusptine Xeptic :) Imate dobro mapera (zeku) , imate dobrog skriptera(bleaks) , imate savrsenog spamera(stexi) i imate jednu curicu(coldplay) :D Samo napred  :D

Gledaj ga ovaj dimitrije sto oce batine :D
Hvala vam, uskoro izlazi intro a za njim trailer ;)

Sto bi ovo trebalo znaciti?neozbiljnost zbog rada na skripti??,ne preterujte nego je luka meni rekao zasto sam ja izbacen iz zajednice,a phillips je izbacen iz zajednice samo zato sto je imao temperaturu +39 i jel to krivica??

Ma opusteno Nikola nije mu prvi put da to radi  :P


Citat: ....ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Februar 02, 2013, 15:05:37 POSLE PODNE
Ma opusteno Nikola nije mu prvi put da to radi  :P

Prestani sra*i izbacen si jer nisi skriptao tjedan dana! Radi temperature nisi mogao sjest na kompjuter 15 minuta i rjesiti 2 obicna buga zbog kojeg je server zatvoren? Ja sam sa temepraturom 40 isao u skolu, pa ne vidim razloga da ti ne mozes 15 minuta skriptati?

Znas kako me briga,necu da budem bolestan radi pisljivog sampa kao ti idi bolje nadji zivot

Sretno vam!!!

My Bike KTM 450 SXF 2008

DHV

*

Citat: Sember poslato Februar 02, 2013, 15:19:45 POSLE PODNE
Citat: ....ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Februar 02, 2013, 15:05:37 POSLE PODNE
Ma opusteno Nikola nije mu prvi put da to radi  :P

Prestani sra*i izbacen si jer nisi skriptao tjedan dana! Radi temperature nisi mogao sjest na kompjuter 15 minuta i rjesiti 2 obicna buga zbog kojeg je server zatvoren? Ja sam sa temepraturom 40 isao u skolu, pa ne vidim razloga da ti ne mozes 15 minuta skriptati?

matori, nisu svi ljudi iste izdržljivosti :) mogo si bar da mu izaÄ'eÅ¡ u susret i popričate, al Å¡to se to mene tiče, zar ne?
OT: srećno u daljem radu :)