Biznis sistem

Započeo pax95, Januar 30, 2013, 22:40:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pax95

Posto mi je bilo dosado probao sam razviti neki biznis sitem. Dinamican je, a i probao sam nesto sa viljuskarom jer sam to hteo jos na AL.
Sve sto mozete raditi sa biznisom:

  • Biznis koji kupite naravno mozete i prodati.
  • Vrata na biznisu mozete zakljucati ako to zelite te ih kasnije otkljucati.
  • Pare iz kase mozete uzeti kada god zelite.
  • U neke biznise kao sto je mehanicar i u jos po neke mozete zaposliti radnike koji ce obavljati neke poslove za vas. Mehanicar npr. prima pozive i ide u pomoc gradjanima. Naravno vi tom radniku mozete dati otkaz.
  • Da bi vas biznis uspesno funkcionisao morate imati stvari koje prodajete, produkata. Produkte utovarate viljuskarom u vas kombi i vozite ih u biznis (vidite u videu)
  • Plata za radnike, mozete je i podesavati
  • Prometnost - sa ovom karakteristikom vi mozete zaraditi vise para u biznisu. Biznisi imaju svoj payday tako da svaki biznis dobija sumu novca za to sto radi, a da bi dobijali vise vi morate povecati prometnost, a to su vam reklame i slicno...

Video: http://www.youtube.com/watch?v=c4gbOzMYjEQ

Krajnje profesionalno , vec sam ti reko cim sam video klip :)

Vido sam, tj. pokazao mi je SpawneR.
Odlično odradjeno.
Mogao si dodati samo da mu se npr vidi taj objekat unutar kamiona.

pax95

Citat: Caupton's poslato Januar 30, 2013, 22:50:00 POSLE PODNE
Vido sam, tj. pokazao mi je SpawneR.
Odlično odradjeno.
Mogao si dodati samo da mu se npr vidi taj objekat unutar kamiona.
Hvala obojici.
Inace hteo sam ali vec je bilo nekih objekata unutar kada sam testirao pa nisam to radio :)


Ova ideja s viljuskarom vjerojatno s Downhill biznis sistema. Odlicno to izgleda samo mogao si to sve smjestit u dialog. Prakticnije je, ali o ukusima se ne raspravlja. 10/10 ugl.

Bravo Gagi,cener odmah :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click




Citat: [DH:RP]Accardo.css poslato Januar 30, 2013, 22:57:42 POSLE PODNE
Ova ideja s viljuskarom vjerojatno s Downhill biznis sistema.

Veruj mi da taj ne krade ideje ni od koga.. Sve Å¡to on uradi je il' moja ideja, il' je on sam smisli..  :D  :P
- Gagi brate, Å¡'a da ti velim... 10-ka..  ;)

Uhhh gagi extra je ovo  8)
11/10  :D
Follow me na Instagram @sixmatic

DHV

*

iii nisi me poslušao xD trebo si da čekaš ko što sam ti reko xD

super je btw :D


pax95

Citat: [DH:RP]Accardo.css poslato Januar 30, 2013, 22:57:42 POSLE PODNE
Ova ideja s viljuskarom vjerojatno s Downhill biznis sistema. Odlicno to izgleda samo mogao si to sve smjestit u dialog. Prakticnije je, ali o ukusima se ne raspravlja. 10/10 ugl.
Nisam kod vas video za viljuskara. Taj utovar sa viljuskarem sam hteo tako da lici malo na SP...
Hvala svima :)