Mutavi Mrer

Započeo Drift_Sanderson, Maj 15, 2010, 22:15:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boze moj, otisao sam samo vecerati i dok sam se vratio vi ste vec sranje napravili, obojica ban na 2 dana...

Correlli

Dosta mi je više vas e-gangstera.

Citat: MreR poslato Maj 15, 2010, 22:16:54 POSLE PODNE
ajmo banajte ga...bezpotrebno otvaranje teme...dodji u rl balavo jedno djete od 8 godina pa ubio bi boga dragog isusa u tebi...chris nemoj me ban
Citat: MreR poslato Maj 15, 2010, 22:18:08 POSLE PODNE
ajde dodji u RL PA UBIO BI BOGA I ISUSA U TEBI DUSU BI TI ISCUPO
@MreR: I tebi je 10 godina, a po tvojim postovima ne znam da li imaš i 5 u glavi. Nekaj se praviš jakog a siguran sam da se nikad nisi stvarno poudaro sa kime, tako da ti je bolje da se ne sramotiš više u svakom postu.

A zato što uzimaš Boga i Isusa u usta na takav način onda ću ti produžit ban na 10 dana.
Poslednja Izmena: Maj 16, 2010, 04:45:41 PRE PODNE od Don Correlli

Citat: Don Correlli poslato Maj 16, 2010, 04:44:54 PRE PODNE
Dosta mi je više vas e-gangstera.

Citat: MreR poslato Maj 15, 2010, 22:16:54 POSLE PODNE
ajmo banajte ga...bezpotrebno otvaranje teme...dodji u rl balavo jedno djete od 8 godina pa ubio bi boga dragog isusa u tebi...chris nemoj me ban
Citat: MreR poslato Maj 15, 2010, 22:18:08 POSLE PODNE
ajde dodji u RL PA UBIO BI BOGA I ISUSA U TEBI DUSU BI TI ISCUPO
@MreR: I tebi je 10 godina, a po tvojim postovima ne znam da li imaš i 5 u glavi. Nekaj se praviš jakog a siguran sam da se nikad nisi stvarno poudaro sa kime, tako da ti je bolje da se ne sramotiš više u svakom postu.

A zato što uzimaš Boga i Isusa u usta na takav način onda ću ti produžit ban na 10 dana.
I da jos ja napomenem, MreR i ostali prestanite mene ovdje gledati kao nekog pozitivca koji popušta, ja sam reko da cu ja biti dobar, i jesam dobar ali samo ako cete i vi biti dobri, i da znas da sam dosao i ja bi ti ban dao, i neka ovo bude poruka ostalima da se suzdrže otvaranja bezveznih tema i neka rjesavaju na pm!