STARI IGRACI CH DM NEK PROCITAJU

Započeo [CH]grudvo, Maj 12, 2010, 22:24:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 13, 2010, 16:21:59 POSLE PODNE
Hahahah ovu sliku ja slikao , nju sam trazio duze vrijeme .. thx na uploadu :D

bTw. "jako star" nije odlicna rijec za ovo vrijeme, hh ovo je neka zlatna sredina :D

Ta slika je novaaa :D igro sam ja puno prije, ovu jedino nasao
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

ja i raz smo pravi starci :D jos se sjecam nasih prvih dana nadam se i ti r4z0r :D
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


mene imas na fbu pa pitaj sta ti treba









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

zerocoolos

ovo sa ch nema nikakve veze, a deny nije niti ce biti dio ch!


[CH]grudvo

Citat: zerocoolos poslato Maj 14, 2010, 14:12:17 POSLE PODNE
ovo sa ch nema nikakve veze, a deny nije niti ce biti dio ch!

ko je reko da ima veze sa CH? da mene nije bilo ti ni nebi bio na ch botu jedan vec idi tamo s gogom onom ruznom i idite vodite svoj zivot prije tebe sam na ch i ti mene naso uzimat usta nesto brisati mi account? idi kupi zivot sebi i download nekoliko prijatelja

btW vi ste svi ostali dodani na msn skype face i bit cete pozvani kada prave legende CH DM-a otvore server na kojem ce sve biti kako treba, a ne kao djuro dodje 7 dana na CH i on neko i nesto....no lifer :D
Poslednja Izmena: Maj 14, 2010, 17:24:19 POSLE PODNE od [CH]grudvo

Citat: [CH]grudvo poslato Maj 14, 2010, 17:16:07 POSLE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Maj 14, 2010, 14:12:17 POSLE PODNE
ovo sa ch nema nikakve veze, a deny nije niti ce biti dio ch!

ko je reko da ima veze sa CH? da mene nije bilo ti ni nebi bio na ch botu jedan vec idi tamo s gogom onom ruznom i idite vodite svoj zivot prije tebe sam na ch i ti mene naso uzimat usta nesto brisati mi account? idi kupi zivot sebi i download nekoliko prijatelja

btW vi ste svi ostali dodani na msn skype face i bit cete pozvani kada prave legende CH DM-a otvore server na kojem ce sve biti kako treba, a ne kao djuro dodje 7 dana na CH i on neko i nesto....no lifer :D

sacu ti ja nesto reci govno balavo usrano jos jednom kazi nesto protim zorana ... i nije no lifer .... vise si ti ....
e pa bas posto se tako ponasas ti necu doci bahato djete ... zoran i da je 7 dana na CH i da je neko i nesto
on i je neko i nesto kao prvo zato se nemoj javljati pametnijima to jest zoranu jer ni komandu /kill neznas napraviti
a sumljem da ces uspjeti s tom namjerom za server jer ce ti otici koliko se bahatis
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


[CH]grudvo

Citat: [SampArena]Deo poslato Maj 14, 2010, 17:57:25 POSLE PODNE
Citat: [CH]grudvo poslato Maj 14, 2010, 17:16:07 POSLE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Maj 14, 2010, 14:12:17 POSLE PODNE
ovo sa ch nema nikakve veze, a deny nije niti ce biti dio ch!

ko je reko da ima veze sa CH? da mene nije bilo ti ni nebi bio na ch botu jedan vec idi tamo s gogom onom ruznom i idite vodite svoj zivot prije tebe sam na ch i ti mene naso uzimat usta nesto brisati mi account? idi kupi zivot sebi i download nekoliko prijatelja

btW vi ste svi ostali dodani na msn skype face i bit cete pozvani kada prave legende CH DM-a otvore server na kojem ce sve biti kako treba, a ne kao djuro dodje 7 dana na CH i on neko i nesto....no lifer :D

sacu ti ja nesto reci govno balavo usrano jos jednom kazi nesto protim zorana ... i nije no lifer .... vise si ti ....
e pa bas posto se tako ponasas ti necu doci bahato djete ... zoran i da je 7 dana na CH i da je neko i nesto
on i je neko i nesto kao prvo zato se nemoj javljati pametnijima to jest zoranu jer ni komandu /kill neznas napraviti
a sumljem da ces uspjeti s tom namjerom za server jer ce ti otici koliko se bahatis

ti kao prvo nauci bosanski/srpski/hrvatski jezik hah kakve veze ima skriptanje? ti djuru branis jer si bio na sampareni pa i ja sam i to 1338 admin ti zorana ne znas ni 2% i ti nemoras ni dolaziti niko te nezove jer ce doci stari igraci CH DM-a a ne samparene....i ne zelim se svadjati s tobom jer si ti glup mislis da je bit sampa skriptanje....
Poslednja Izmena: Maj 14, 2010, 18:04:04 POSLE PODNE od [CH]grudvo

nemislim da je bit sampa scriptanje ali i je vazno jer da nema toga kakvi bi serveri bili ? ... al ionako on za razlikuod tebe nevrijeda... i kao prvo igrao sam na ch jos prije 2 godine zato psttt

pa i da neznam djuru puno koliko sam ja igrao i pricao s njime dobar je covjek za razliku od puno vas

Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3



Citat: [CH]grudvo poslato Maj 14, 2010, 17:16:07 POSLE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Maj 14, 2010, 14:12:17 POSLE PODNE
ovo sa ch nema nikakve veze, a deny nije niti ce biti dio ch!

ko je reko da ima veze sa CH? da mene nije bilo ti ni nebi bio na ch botu jedan vec idi tamo s gogom onom ruznom i idite vodite svoj zivot prije tebe sam na ch i ti mene naso uzimat usta nesto brisati mi account? idi kupi zivot sebi i download nekoliko prijatelja

btW vi ste svi ostali dodani na msn skype face i bit cete pozvani kada prave legende CH DM-a otvore server na kojem ce sve biti kako treba, a ne kao djuro dodje 7 dana na CH i on neko i nesto....no lifer :D

bas si botina! razguli!
Poslednja Izmena: Maj 14, 2010, 21:36:57 POSLE PODNE od Dude