samp arenA

Započeo galeb, Jun 19, 2009, 22:10:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Jooooooooooooooooooj kako me ovakvi debili zivciraju ;D


ajde malo odjebie od slabih servera kao speedtouch i odite na GF xD ako ste vec taki debili sa malih servera vam niko nece otici jer su vjerni igraca zato shuuuus



Poslednja Izmena: Jun 19, 2009, 22:10:43 POSLE PODNE od [BSF]galeb

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









hehe ja niti jednom nisam reklamirao na serverima niti naforumimam mislim SAMP forumima i serverima ;D ali ostalim jesam xD



ma to uvijek neki debil jebiga ;D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM










Neka ga bude sramota, pravi igrac nece nikad biti, a i njegov nick ce biti zapamcen po tome tako da ga nitko nece pamtiti kao dobrog igraca.

zerocoolos

takav igrač ne igra na sampareni... daj mi ip njegov da provjerim mozda igra pod drugim nickom

OMG stvarno ste jadni reklamirate ovako stv jadno nema se sta reci osim jadno  8)

zerocoolos

Citat: [LV]Chili Willie poslato Jun 20, 2009, 12:49:43 POSLE PODNE
OMG stvarno ste jadni reklamirate ovako stv jadno nema se sta reci osim jadno  8)

ajde ne pričaj gluposti, igračima na sampareni je strogo zabranjeno reklamiranje na drugim serverima... al naravno ne mogu ja nekom idiotu zabranit da reklamira, al ga zato mogu banat sa svog servera, samo mi se treba poslat ip od reklamera! Al reklamiranje je izgleda ovdje normalno jer dnevno imamo na serveru po nekoliko reklamera, svi nenormalno reklamiraju(čast iznimkama), a pogotovo novi serveri...

Jbg brate mada ne vjerujem da obican igrac bas zeli reklamirat samparenu...hmm.... nesto mi je smuljivo to ali ajde da ti vjerujem stvarno je tako ruzno reklamirat!! :mad:

Citat: [LV]Chili Willie poslato Jun 20, 2009, 13:23:12 POSLE PODNE
Jbg brate mada ne vjerujem da obican igrac bas zeli reklamirat samparenu...hmm.... nesto mi je smuljivo to ali ajde da ti vjerujem stvarno je tako ruzno reklamirat!! :mad:

omg lol...pa obicni igraci i zeli da bude najvise igraca i idu reklamirat

podrug_marko

Citat: zerocoolos poslato Jun 20, 2009, 13:04:50 POSLE PODNE
Citat: [LV]Chili Willie poslato Jun 20, 2009, 12:49:43 POSLE PODNE
OMG stvarno ste jadni reklamirate ovako stv jadno nema se sta reci osim jadno  8)

ajde ne pričaj gluposti, igračima na sampareni je strogo zabranjeno reklamiranje na drugim serverima... al naravno ne mogu ja nekom *i wont flame any more*u zabranit da reklamira, al ga zato mogu banat sa svog servera, samo mi se treba poslat ip od reklamera! Al reklamiranje je izgleda ovdje normalno jer dnevno imamo na serveru po nekoliko reklamera, svi nenormalno reklamiraju(čast iznimkama), a pogotovo novi serveri...

ti se ponavljas ko pokvarena ploca .... uvijek "igracima sa samparene je strogo zabranjeno reklamirati... bla bla bla bla bla" , a najvjerojatnije niti nista ne radis vec ih sam potices na to...

Ja sam i tad igro LV nego jbt server je bio ugasen mislim pod passwordom jer se radio novi mod i gledali smo naci i sanirati bugove :D Al dbr vraticu ti tih 300 milja hehehehe

nego daj odosme off sa teme da nas ne banaju xD
Poslednja Izmena: Jun 20, 2009, 19:55:25 POSLE PODNE od [LV]Chili Willie

Nabavite komandu /checkip i kad vam dode netko reklamirat nemojte ga ban,prvo checkip,pa clearchat a onda ban,pa onda na ovaj forum. :)

Bok

*

Citat: [CH]Juka poslato Jun 21, 2009, 05:21:42 PRE PODNE
Nabavite komandu /checkip i kad vam dode netko reklamirat nemojte ga ban,prvo checkip,pa clearchat a onda ban,pa onda na ovaj forum. :)

Do tad on napise 20 puta /q  ;)
A ja bi se sa Sopranom topila..
http://www.youtube.com/watch?v=HGW0lTJTslg

druo sto lazes emil igra i ti si mu govorio da sto vise reklamira sad ne lazi! ccc






zerocoolos

kakav emir igra? ako mislis na emir3dbr on je odavno odletio sa samparene... takvi likovi mi ne trebaju...