[GM]CroMafia Roleplay [V 1.0]

Započeo [CM] BrunoHP, Maj 08, 2010, 22:23:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Alo ba aj ne pricajte gluposti....Shvatite da su svi osim srbije priznali kosovo kao drzavu....

Aj sad jedno pitanje... ZASTO SE NA SVIM MOGUCIM (NOVIM) KARTAMA EUROPE KOSOVO STAVLJA KAO DRZAVA ?...Da nije slucajno GRESKA ? LOL.....

aj ne serite vise...kosovo je drzava i dosta vise rasprave...JBT OVOG STO STAVLJA CLANAK IZ 10 mjeseca 2009. godine lol hahahah

Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Nije ni SRBIJA priznala Hrvatsku nego je morala kada su je sve priznali. Kada glasas za nesta 0.01% nemoze nista naspram 99.99%. To sto je Srbi nisu priznali kao drzavu, nije moj problem! Kosovo je priznato jos davnih dana. A vi koji ste iz Srbije, prekinite me nervirati i govoriti da sam nacionalist jer sam Hrvat! Vi ste nacionalisti, ocete klat Hrvate i Muslimane. E NEMORE!

black_dota

Citat: BrunoHP poslato Decembar 24, 2010, 16:55:56 POSLE PODNE
Nije ni SRBIJA priznala Hrvatsku nego je morala kada su je sve priznali. Kada glasas za nesta 0.01% nemoze nista naspram 99.99%. To sto je Srbi nisu priznali kao drzavu, nije moj problem! Kosovo je priznato jos davnih dana. A vi koji ste iz Srbije, prekinite me nervirati i govoriti da sam nacionalist jer sam Hrvat! Vi ste nacionalisti, ocete klat Hrvate i Muslimane. E NEMORE!
aj oladi, ovo sam ti boldao vidi se da ti nesto fali
Citat: >>R15KY<< poslato Decembar 24, 2010, 16:51:41 POSLE PODNE
Alo ba aj ne pricajte [cenzura]osti....Shvatite da su svi osim srbije priznali kosovo kao drzavu....

Aj sad jedno pitanje... ZASTO SE NA SVIM MOGUCIM (NOVIM) KARTAMA EUROPE KOSOVO STAVLJA KAO DRZAVA ?...Da nije slucajno GRESKA ? LOL.....

aj ne serite vise...kosovo je drzava i dosta vise rasprave...JBT OVOG STO STAVLJA CLANAK IZ 10 mjeseca 2009. godine lol hahahah


hahaha vise njih kosovo nije priznalo nego sto je priznalo zato i ti se smiri

E BrunoHP de mi pomozi da rijesim ovo ... to j na tvojem GM-u http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=15905.0
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

aj dota pogledaj malo, pa pricaj nesto...na spisku EUROPSKIH drzava pronaci ces i KOSOVO, zato oladi ti ;).....

ja ovde ne zelim da se svadjam, samo zelim da kazem da je bruno upravu ;)...
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

black_dota

Citat: >>R15KY<< poslato Decembar 24, 2010, 17:58:13 POSLE PODNE
aj dota pogledaj malo, pa pricaj nesto...na spisku EUROPSKIH drzava pronaci ces i KOSOVO, zato oladi ti ;).....

ja ovde ne zelim da se svadjam, samo zelim da kazem da je bruno upravu ;)...
neshvatam sto si se uopste mesao?

sad mi kenjas tu nesto

a  zasto si se ti uopste umjesao??

ja ti nista ne "kenjam" nego ti samo govorim stanje europskih drzava xD
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Jos jedan post o prigovoru Srba i prijavit cu pojedince administratoru zbog nacionalizma protiv Hrvata i Kosova!


Citat: Aleksandar poslato Decembar 24, 2010, 18:29:09 POSLE PODNE
Ajd se poklopi -_-"
Ti si ovo i zapoceo

pogledaj bolje pa ces vidjet ko je zapoceo ;)
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

black_dota

Citat: BrunoHP poslato Decembar 24, 2010, 18:28:25 POSLE PODNE
Jos jedan post o prigovoru Srba i prijavit cu pojedince administratoru zbog nacionalizma protiv Hrvata i Kosova!
ko je spomenuo hrvate??
Citat: >>R15KY<< poslato Decembar 24, 2010, 18:30:55 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato Decembar 24, 2010, 18:29:09 POSLE PODNE
Ajd se poklopi -_-"
Ti si ovo i zapoceo

pogledaj bolje pa ces vidjet ko je zapoceo ;)
on nije sigurno

Citat: black_dota poslato Decembar 24, 2010, 18:44:15 POSLE PODNE
Citat: BrunoHP poslato Decembar 24, 2010, 18:28:25 POSLE PODNE
Jos jedan post o prigovoru Srba i prijavit cu pojedince administratoru zbog nacionalizma protiv Hrvata i Kosova!
ko je spomenuo hrvate??
Citat: >>R15KY<< poslato Decembar 24, 2010, 18:30:55 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato Decembar 24, 2010, 18:29:09 POSLE PODNE
Ajd se poklopi -_-"
Ti si ovo i zapoceo

pogledaj bolje pa ces vidjet ko je zapoceo ;)
on nije sigurno

nije ni on, nisi ni ti, nego onaj sa r xD rosko il tako nest xD
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Ajde idite na drugi forum pa se svadjajte jbt! Ovde nek budemo Yugoslavia,ok?  :P ONTOPIC: Mod je ono ok,ima malo bugova ali to je ono,cisto da se ne razlikuje od ostalih modova :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Nije lose. . .Ima dosta bugova ali popravicemo to !  8)

Kako da prebacim ovu scriptu na 0.3c verziju? -.-"