[GM]CroMafia Roleplay [V 1.0]

Započeo [CM] BrunoHP, Maj 08, 2010, 22:23:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Vjeran poslato Januar 04, 2011, 20:38:44 POSLE PODNE
Kako da prebacim ovu scriptu na 0.3c verziju? -.-"
Skini obican sa-mp 0.3c server sa SA-MP offical stranice, i zamjeni samp-server.exe od ovog moda sa samp-server.exe-om iz ovoga obicnoga 0.3c servera ;)

Ocito sam zaostao u vremenu,  :D i nisam primjetio da je izaÅ¡la 0.3c verzija SA:MP-a. Prebacio sam mod na 0.3c verziju i sve objekte stavio na Double-O-Objects streamer jer je on bolji od MidoStreama. Evo dovlnoada:

Verzija 1.2 - SA:MP 0.3c



Neradi jer ga jos nisam otvorio i ne planiram ga otvoriti koji mjesec jer ga doradujem samo tako.

Kako se na ovom gamemodu dodaju kuce?


Unapred Hvala!!!
<center></center>

sto ta aj ba da ti vidim server
Poslednja Izmena: Januar 06, 2011, 16:30:07 POSLE PODNE od !GF!azur

Samo ovlasteni mogu biti beta testeri(Administratori), vecinom Bloomer i ja testiramo, ponekad pozovemo jos nekoga i malo mu pokazemo. Sve cete saznati na vrijeme, i da, mod je u LS-u.

super da je u LS samo da je ovaj Gm sto si dao isto u LSu bilo bi super  ;D

ee dajte pls uploadajte mod opet jer je valjda oval link isteko ja nemogu skinut



dajte pls uploadajte opet mod jer nama neradi gore link pls ljudi

Bojim se da ne radi link, a taj mi je mod obrisan sa kompa. Sto znaci da ova tema vise nema potrebe biti otvorena, ali moderatori, nemojte je jos lockati jer cu pokusati nesta na kompu restorati pa ovo sve vratiti, za koji dan ce sve biti kako spada. Hvala!

jel može ko uploadat ponovo GM ili ako si je ko skinuo , pa da me adda na msn : [email protected]

Ukoliko je tko na vrijeme skinio GM ili ako ima 0.3b verziju, odgovara neka mi posalje kako mi mogo staviti opet na BS.