FS Dynamic Garage system

Započeo --Lood--, Decembar 18, 2012, 22:54:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Dynamic Garage system by --LooD-- for Balkan SAMP <3 ;)

Opis:

Znaci nema sta puno da se prica imaju 3 cmd
/napravigarazu [Cena]
/garaza
/kupigarazu
sa komandom /garaza dobijate dialog koji ce te videti  na slici..I na slici u dialgu u naslovu pise
Ulica to sam ispravio pise sada Garaza..Samo nisam imo sad vremenda opet da slikam ;)

Slike:







Download:





Pastebin-pregled scripte




Jako dobro 10/10 car si :)
Odvojite Par Minuta Procitajte Uskoro Se Otvara Novi Samp Server Po Imenu Mega Balkan Roleplay Mod Se Radio Mnogo Dugo Na Serveru Imate Mnogo Lepih Stvari Videcete To i Sami vracamo statse sa poznatih servera (Balkan Express, NBE, Balkan Extazy, Cro herze.... ;) Pozivamo Vas Sve Danas u 20h Da dodjete
IP SERVERA:188.138.113.171:4444
NAS FORUM: www.megabalkan.teamgoo.net
NASA GRUPA: https://www.facebook.com/groups/410055352401341/
SERVER BUY: www.balkan-hosting.me
ETO PRATITE NAS NA GRUPI I OCEKUJEMO VAS U SUBOTU 20:00 POZDRAV VAS ADMIN TIM :)


10/10 Super samo jos fali sistem petardi da neko napravi :D
//

9/10

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling


Da petarde,to je lukenzi napravio :)
Odvojite Par Minuta Procitajte Uskoro Se Otvara Novi Samp Server Po Imenu Mega Balkan Roleplay Mod Se Radio Mnogo Dugo Na Serveru Imate Mnogo Lepih Stvari Videcete To i Sami vracamo statse sa poznatih servera (Balkan Express, NBE, Balkan Extazy, Cro herze.... ;) Pozivamo Vas Sve Danas u 20h Da dodjete
IP SERVERA:188.138.113.171:4444
NAS FORUM: www.megabalkan.teamgoo.net
NASA GRUPA: https://www.facebook.com/groups/410055352401341/
SERVER BUY: www.balkan-hosting.me
ETO PRATITE NAS NA GRUPI I OCEKUJEMO VAS U SUBOTU 20:00 POZDRAV VAS ADMIN TIM :)




Meni neradi ovaj FS stavi sve kako treba udem na server /rcon login pass i /napravigarazu neradi sto pomozite!


Jako lepa FS,svaka ti cast! 10/10
Poslednja Izmena: Decembar 19, 2012, 17:21:55 POSLE PODNE od [VR-RP]Garaganâ„¢

Nema koristi od ovog... Šta će ti sistem garaža kad ne možeš stavit vozilo u nju ?

Citat: LockeRâ,,¢ poslato Decembar 19, 2012, 13:15:08 POSLE PODNE
Nema koristi od ovog... Šta će ti sistem garaža kad ne možeš stavit vozilo u nju ?
Potpisujem :)
RESPECT :
Vegas & C++

Svaka cast :)
Odlican rad




Za oko su nam zapale prebogate strankinje, sve su redom htele da probaju muskarcine. Mi svi mladi, sportisti, tetovaze, oziljci, duge kose nosili, nismo im oprostili.