Strani server ;D

Započeo galeb, Jun 15, 2009, 16:38:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

hehe nisam ja nis rekao xD da odlazite

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









matejdz

Nije nitko rekao, ali ja samo odma da natuknem to :D

Kad to krecete (krecemo) ??

a neznam kad si jedino ti zasad kao skripter i ja za forum xD ti pocni raditi server pa ti se razor prikljuciti xD a ja cu srediti forum ;D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Posto ima mali vagon novih servera balkanskih bilo bi stvarno dobro kad bi se oni ujedinili i kad bi bio jedan ali bolji od GF ,CH , NG-a
Mislim glupo je da tako dobri serveri propadaju jer nemamo dovoljno igraca pa bi se trebalo svi spojiti i da ima samo tri -4 na balkanu koji bi bili uvek puni a ne ovako njih 20 servera i na svakom serveru samo head admin igra sam ;)
Eto ako cete praviti neki takav server mogu ja sa vama???? ;)
*****BALCAN-STORIES U SRCU , A IGRA SE NEW GENERATION*****






matejdz

Zato se i otvaraju serveri, da bi netko mogao biti HEAD Admin...

Neznam zasto vam to cini zadovoljstvo.... Nekima...

hehe ja sam bio na bsf head admin to je TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLIKAAAAAAAAAAAAA tlaka ja sam popizdio jednostavno sam napravio kao da igram SP i samo sam se vozio xD nikakva uzivancija



jedino sta je to da te ljudi postuju ;D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Sad jedno pitanje, koja korist kad otvoris taj strani server? Sta te tu cini zadovoljnim, sta ti tu pruza zadovoljstvo? Ulozit ces mnogo truda i MOZDA ces postici da imas 30-50 igraca max na serveru i to je samo hrpa stranaca i to klinaca jer pravi igraci igraju na official serverima i samo se jebes s njima i to ne cini nikakvo zadovoljstvo. Vece je zadovoljstvo igrati sa ekipom sa BALKANA pa barem imate i nekih drugih tema za pricati osim onih sto se ticu SAMP-a, a tamo si samo jedan od nekoliko tisuca stranih servera a ovdje jedan od 10. I sva ujedinjena zaboravite, od toga nema nista niti se to isplati niti to moze tako funkcionirati.