AntiCheat by me

Započeo virtuozo, Maj 06, 2010, 10:56:01 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

virtuozo

Evo da vam objavim Jedan anticheat koji NIJE MOJ! ja sam ga samo malo editirao




Orginal tema:
http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=163469.0
Poslednja Izmena: Jul 01, 2019, 23:33:50 POSLE PODNE od Mister Naithan

e pls daj mi tut kako radit anti cheat
MOLIMA VAS POGLEDAJTE VIDEO I LAJKAJTE + SUBSCRIBE
http://www.youtube.com/watch?v=5Qf8DzbP4pY

HVALA!!!!



virtuozo


nastoe

Citat: [CE]Pawn poslato Maj 06, 2010, 10:58:10 PRE PODNE
radi po tom...
ISUSEEE KOJI SI TI LAZLJIVAC -.- ja bi ti sada dao nas kolki ban ova FS nije tvoja i nisi je ti napravio...Nemoj se sada izvlaciti bolje napisi pravog autora dok ti Correllli ovo ne vidi ;)

M-Gun

ako je tvoj onda OK i pohvale ako nije nemoj RIPAT i ljepo popuni ko je napravio i direkt link ;)

Ako netko nade dokaz da nije njegovo neka mi posalje PM.

r4z0r

Citat: madafaka poslato Maj 06, 2010, 10:57:29 PRE PODNE
e pls daj mi tut kako radit anti cheat

Nauci jebeni pawno , pun mi kufer tvojih postova .. svaki post daj mi tutorial , daj mi ovo daj mi ono ustvari zelis gotovu scriptu samo ces je prekopirati izjasnit je svojom . Nauci nesto , za to sluzimo !

M-Gun

Citat: madafaka poslato Maj 06, 2010, 10:57:29 PRE PODNE
e pls daj mi tut kako radit anti cheat

imas wiki-samp to ti jako dobro sluzi ;)

virtuozo

ja sam radio Extreme jebote koji ti je kurac? :S

To si ti samo preveo, taj anticheat je bio na poljskom, češkom ili sličnom jeziku, skužio sam po ovome:
Citat#define MaksymalnyPing 300
CitatSetTimer("AntyPing"
CitatSetTimerEx("AntySpam"
Itd.

nastoe

Citat: Carlsson poslato Maj 06, 2010, 19:06:39 POSLE PODNE
To si ti samo preveo, taj anticheat je bio na poljskom, češkom ili sličnom jeziku, skužio sam po ovome:
Citat#define MaksymalnyPing 300
CitatSetTimer("AntyPing"
CitatSetTimerEx("AntySpam"
Itd.

Tocno i nasao sam nekoliko varijabli koji su iskljucivno na engleskom, ali eto ako si ti napravio ovaj anti-cheat onda ti sigurno nece problem napraviti ovako: Timer koji ce pregledavati brzinu igraca i napravi stock za speedhack anti cheat...Nemoj srat bzvz

virtuozo

vidis da nije ni slican onom....da sam ga full edito nije nista isto...znaci isto da je moje...

nastoe

Citat: [CE]Pawn poslato Maj 06, 2010, 19:19:06 POSLE PODNE
vidis da nije ni slican onom....da sam ga full edito nije nista isto...znaci isto da je moje...
NIJE ISTO svaka budala moze prevesti funkcije i texotve ali po tebi se vidi da neznas napraviti niti jednu SLICNU funkciju kao u ovom anti-cheatu eto ti dinkO inace za ovo ti se ban daje, sada ljepo napisi ime PRAVOG autora, a ne tu glumiti...  >:(

M-Gun

Pa uzet cu i ja neku FS i prevest je i hvalit cu se da je moja ;) neide to tako moj pawn

Citat: [CE]Pawn poslato Maj 06, 2010, 19:19:06 POSLE PODNE
vidis da nije ni slican onom....da sam ga full edito nije nista isto...znaci isto da je moje...

Odjeb' u skokovima :P