Edimax Update ~ Obavijest !

Započeo [ED] ZicMortal, Maj 05, 2010, 18:47:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Sad sam ja tek skuzio, vi Geniusovci vi ste takva Gamad da to nije za povjerovat. Znas ti koliko sam ja s Vladom igrao SA;MP? I ti mi imas 'branit' da mu ja nest napisem. Sta si ti umisljas uopce? I sad sam shvatio jednom kad sam imao update vi ste mi upali u RCON i banali mi sve. I sad sam shvatio kolika ste gamad i kakvi ste oduvijek bili. "Gle kolko ima igraca, too"... trebas se sramotit ,a ne veselit... i igraci su ljudi, nisu oni pusta zavjera kao neki botovi u single playeru.
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Da sigurno sam ti ja usao u rcon...a uostalom to je tvoja briga sta neznas naci dobar pass...Vi ste poceli sve ovo pa smo i mi jer nam se raspao GG zbog vas i servera nekog Virus gaming


Jizzy smiri se pusti ovog Ralpa bota, ralp dodi mi jos jednom na forum dat cu ti ban forever jer ti jasno, nemas mi sta zujiti po forumu.
ima 19234285472 slika tvojih reklamacija, seres po nama onda mi dolazis na fourmu i pises "Jel se sjecate ovog" ko te zvao na fourmu koji K aj fuck off od GG forum i servera.Budi sretan jos to malo sta imas igraca, tebi igraci dolaze samo kad aje update preko tjedna imas 2 igraca...mi mozda imamo sada 15 igrac anajvise u danu, ali cekaj brate novi mod bit ce bolje, svaki dan radimo update...meni se svida to sto svaki dan dode bar 5 novih igraca na server i vecini se svidi.
Poslednja Izmena: Maj 05, 2010, 20:39:09 POSLE PODNE od [Genius]Filipo[GG]
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com


Popijmo jos jednu sada
pa polako krenimo
Zagreb nosi plavu boju
kad igra dinamo.
Sve bi dao vjerujte mi
za sekund sjevera,
nema noci nema dana
bez mojeg dinama.
Sa sjevera kad zagrmi
nije vazno zadnji ili prvi.

Dobro onda cemo ovako Filipo, banacu ja Luksu kad dodje na moj forum moze? to je bas krasno sto se sa snjime moram svadjat zbog vas b0t0va... i ja nisam dosao na vas forum svadjom, jednostavno postoje neke uspomene koje su dio nas igraca koji su otisli sa Geniusa, Vecinom zbog mene. Znas i sam da nijedan moj admin ne reklamira, a pogotov ne na vasem serveru i jos k tome dobro sam ih upozorio.

Citat: [GG]Marko_Jizzy poslato Maj 05, 2010, 20:06:44 POSLE PODNE
Vi ste poceli sve ovo pa smo i mi jer nam se raspao GG zbog vas i servera nekog Virus gaming

Sad sve za mene okrivljujete, bas se meni dade sa tobom raspravljat... i jos otvarat neki Virus gaming za koji sada prvi put cujem.

Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Maj 05, 2010, 20:38:01 POSLE PODNEmeni se svida to sto svaki dan dode bar 5 novih igraca na server i vecini se svidi.

To zadrzi sa sebe decko, nije ovo Genius gaming. Ovo se zove Edimax.

Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]