Gangsta bozicni rat AntiCheat

Započeo N1XTON, Decembar 11, 2012, 19:03:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Prije svega da vam kazem da je uskoro otvaranje Gangsta bozicni rat,necu dalje nista govoriti da bi bilo iznenadjene

http://www.youtube.com/watch?v=XbneSYQ27RY

Ocjenite :P
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Citat: ZHIVAC poslato Decembar 11, 2012, 19:05:22 POSLE PODNE
10/10

Odlican Rad, ali je malo pretjerano  ;)
:-* hvala
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Nice:)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.


hvala svima  8)
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Citat: ZHIVAC poslato Decembar 11, 2012, 19:20:39 POSLE PODNE
Citat: N1XTON.AMX poslato Decembar 11, 2012, 19:20:04 POSLE PODNE
hvala svima  8)

Nista samo tako nastvi!! :D
jedna preporuka :P neskupljaj postove :P jer se skripter neglead u postovima vec znanju
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka



hvala
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Citat: [DV] Vegas. poslato Decembar 12, 2012, 08:34:23 PRE PODNE
Na serveru ima komanda /shop, igrač kupi oružje i AC ga kicka? I ovo uopÅ¡te nije uraÄ'eno sa GetPlayerWeaponData, preko čega bi se provjerilo da li igrač ima odgovarajuće oružje na odgovarajućem slotu. Ovo su samo "zabranjena oružja" koja si ti stavio u skriptu.
slusaj ja sam sklonio zastitu sa shopa jer mi je mrsko skidati s0beit tako da!!!
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

brw

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling


hvala
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Dobar AC :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

hvala
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka