MAP | Mehaničarska radionica..

Započeo Spartacus, Novembar 25, 2012, 16:28:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lose slikano..A ovako brv

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling


Citat: Boyant poslato Novembar 25, 2012, 18:11:29 POSLE PODNE
Lose slikano..A ovako brv
Slažem se,neću više slikat' sad ću snimat jer ne može se slikama baš sve izraziti.. Hvala ti

Ma niss..Uzmi Fotoaparat in game i slikaj..Mnogo bolje ispadne..fotoaparat ti je id 43  :)

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling


9/10
[TFC] The Forbiden City      --Coming


Da su 0.3e objekti moglo je to jos mastovitije :D






Jetdoor kao Å¡to sam  rekao koristio sam jer nisam imao baÅ¡ neki idealan objekat za to jer ne koristim 0.3e i ne koristim EDITOR,tako da sve ovo je mapano u običnom MTA koji ima mali broj korisnih objekata za razliku od MTA 0.3e
Hvala svima..

Citat: [yub]Mr.Cisco poslato Novembar 25, 2012, 23:41:34 POSLE PODNE

Jetdoor kao Å¡to sam  rekao koristio sam jer nisam imao baÅ¡ neki idealan objekat za to jer ne koristim 0.3e i ne koristim EDITOR,tako da sve ovo je mapano u običnom MTA koji ima mali broj korisnih objekata za razliku od MTA 0.3e
Hvala svima..


Pa bolje koristi editor nego MTA
Svi mrze jetdoor, jer je objekat pre bio turan svudaa, mnogo je zastareo i ruzan :P

Citat: ♫ SteXi.ılllı. poslato Novembar 25, 2012, 23:47:14 POSLE PODNE
Citat: [yub]Mr.Cisco poslato Novembar 25, 2012, 23:41:34 POSLE PODNE

Jetdoor kao Å¡to sam  rekao koristio sam jer nisam imao baÅ¡ neki idealan objekat za to jer ne koristim 0.3e i ne koristim EDITOR,tako da sve ovo je mapano u običnom MTA koji ima mali broj korisnih objekata za razliku od MTA 0.3e
Hvala svima..


Pa bolje koristi editor nego MTA
Svi mrze jetdoor, jer je objekat pre bio turan svudaa, mnogo je zastareo i ruzan :P

Znam da ga svi mrzite,komplikovan mi je EDITOR iako ga Vegas(brat) koristi stalno al' od sutra ću počet i to koristiti..

Dobra mapa 9/10 samo cepaj  ;)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747