[GM] Balkan Strong RP

Započeo [BS]SimkE, Novembar 20, 2012, 01:02:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

9/10 Dobar mod, jedan od boljih. Ima par bugova i treba ga jos malo prevest.  :)





Extra kod 10/10
Mislim dakle Boze
Na Zari sve i svasta



Citat: matejtejma poslato Decembar 07, 2012, 21:58:52 POSLE PODNE
jer mi mozes rec koja je komanda za otvaranje vrata od kuce tamo cim se popnes na vinewood ona vila velika. Usput odlica mod ja ga koristim na serveru 9/10 jer ima nekih bugova :D
komanda je /mojakuca  :D



Citat: Baraba ! poslato Novembar 20, 2012, 09:44:40 PRE PODNE
HAHAHAH Mod je od balkan Ulica gdje sam ja Admin mod je malo preuredzen tako da si ukrao trud od Kocke i Sejfe

Meni se isto cini heh..bas sam isao test mod i uvjerio se u to :) Sjecam se ovih neki stvari,mapa, bugova i sveg tog sto je bilo kod nas dok smo ga koristili..
Editovao si ga,vecinom mape  :D nesmeta nama slobodno edituj,ali bar reci sta editujes a ne lagati heh
                                                                                                                               BMW  > e30 > drift machine
BIG Respekt: Mr.Gagi
RESPECT:...Neno...,[BURPG] R4pid (Halid),
Maki187, Loza216,Eclipse

Citat: KockaE30 poslato Decembar 16, 2012, 15:48:03 POSLE PODNE
Citat: Baraba ! poslato Novembar 20, 2012, 09:44:40 PRE PODNE
HAHAHAH Mod je od balkan Ulica gdje sam ja Admin mod je malo preuredzen tako da si ukrao trud od Kocke i Sejfe

Meni se isto cini heh..bas sam isao test mod i uvjerio se u to :) Sjecam se ovih neki stvari,mapa, bugova i sveg tog sto je bilo kod nas dok smo ga koristili..
Editovao si ga,vecinom mape  :D nesmeta nama slobodno edituj,ali bar reci sta editujes a ne lagati heh

Pa ne znam ja sta se vama cini... Ja sam lepo napisao u opisu koji je izvorni GM i iz koje teme sam ga preuzeo! Znaci nemojte za dzabe da kenjate tu jer ovo je preuzeto iz teme [GM]Ravens Roleplay 0.3d PREVEDEN! ! Mozda ste ga vi prevodili ili editovali, ali mod niste napravili... ;)

Oke necu se svaÄ'ati oko toga...nas je mod bio ukraden i objavljen,nije tvoja greska :)
                                                                                                                               BMW  > e30 > drift machine
BIG Respekt: Mr.Gagi
RESPECT:...Neno...,[BURPG] R4pid (Halid),
Maki187, Loza216,Eclipse