[GM]EuroProGaming RolePlay

Započeo Farkias, Novembar 12, 2012, 16:55:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Odlican mod mnogo mi se svdijaa !! ocena : 11/10 :D


Gdje se nalazi FPS imam Tvoj dobar mod i zelim izbaciti FPS i sto ne uradis unikate u salonima svim

FARISE SMANJI MALO.. Crknut ce ti PAWNO! :D :D :D GM-Super

Citat: [BG] SρÑ"Ñ"âˆ,у poslato Novembar 16, 2012, 17:19:13 POSLE PODNE
Kako se pokrece event?

Prvo ides /invitetorace vozila stovoris na /vozila kada ih pozovs onda /start i eto :D , a imaš i da uništiš vozila sa komandom /unisti

Pozdrav GameMode je 9/10 ima malih bugova reci mi kako da resim da nestanu vrata koja si stavio u PD (prostorija sa ormaricima) ? Inace svaka cast ! :D

Citat: InterpoL99 poslato Novembar 16, 2012, 20:27:37 POSLE PODNE
Pozdrav GameMode je 9/10 ima malih bugova reci mi kako da resim da nestanu vrata koja si stavio u PD (prostorija sa ormaricima) ? Inace svaka cast ! :D

Hvala , nisam ja stavljao ta vrata tako da ne znam potrazi u modu :)


Ovaj mod nije Fariso nego moj :) Exotiq Living :) A report ce se ova tema jer je ovo krada prvo credista a da ne spominjem moda. Jer je faris mene molio da se ujedinimo i ja pristao i nakon nekog vremena mu dao GP i on ga ukrao. Hvala lijepo :)

Citat: h4mz4 poslato Novembar 16, 2012, 23:13:04 POSLE PODNE
Ovaj mod nije Fariso nego moj :) Exotiq Living :) A report ce se ova tema jer je ovo krada prvo credista a da ne spominjem moda. Jer je faris mene molio da se ujedinimo i ja pristao i nakon nekog vremena mu dao GP i on ga ukrao. Hvala lijepo :)

Istina..pitajte sve igrace sa Exotiqa koje radio mod ;)
Poslednja Izmena: Novembar 17, 2012, 08:56:26 PRE PODNE od Fa®i$™

ahahah nemogu da verujem kako neko moze da pise da mu je neko ukrao mod hahaha.

Samo za Informaciju:

Kradja moda kao i klevetati da je ukraden mod se moze krivicno tuziti...
Zasto?
Zato sto se vazi kao programerski rad naprimer microsoftu nebi se svidelo da mu apple ukrade nesto.

Zbog toga deco ostavite se toga. (Sve to nevazi ako se radi o GodFather editu zato sto je taj mod Open Source znaci otvoren za koriscenje)

Inace 9/10 lepo si uradio

Citat: S3xy van R3xy poslato Novembar 17, 2012, 09:08:32 PRE PODNE
ahahah nemogu da verujem kako neko moze da pise da mu je neko ukrao mod hahaha.

Samo za Informaciju:

Kradja moda kao i klevetati da je ukraden mod se moze krivicno tuziti...
Zasto?
Zato sto se vazi kao programerski rad naprimer microsoftu nebi se svidelo da mu apple ukrade nesto.

Zbog toga deco ostavite se toga. (Sve to nevazi ako se radi o GodFather editu zato sto je taj mod Open Source znaci otvoren za koriscenje)

Inace 9/10 lepo si uradio

Hvala.

Svaki cl je dobar
Samo tako nastavi

RESPECT FOR:  Petricko and нÏ...Dιgαâ,,¢ aka Gigo