[FS] Payday system

Započeo nastoe, April 26, 2010, 21:03:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

M-Gun

ohooo odlicna FS,,,isti princip kao i GF ;)

nastoe

Da samo ovdje nema expirience i levela ali mozda dodam u sljedecoj verziji samo je problem sta nece FS biti kompaktibilna sa GF modovima

Citat: <=[♫]M-Gun[♫]=> poslato Maj 15, 2010, 19:02:25 POSLE PODNE
Citat: [GG]Plawi poslato Maj 15, 2010, 18:52:59 POSLE PODNE
Pa kad ce vise taj UPDATE ;)

refreshao si staru temu jbte....
Ovdje se ne gleda refreshanje tema jer svatko treba pomoc, i naravno ne lockaju se teme jedino ako je kakva svada

Zasto kad to ubacim u GM (NIJE GF nego od 0 radim) baca errore:

D:\Podaci moje\moje\Samp Server 0.3a R7\gamemodes\Server.pwn(1540) : error 017: undefined symbol "dini_Exists"
D:\Podaci moje\moje\Samp Server 0.3a R7\gamemodes\Server.pwn(1540) : error 017: undefined symbol "dini_Create"
D:\Podaci moje\moje\Samp Server 0.3a R7\gamemodes\Server.pwn(1541) : error 017: undefined symbol "dini_Int"
D:\Podaci moje\moje\Samp Server 0.3a R7\gamemodes\Server.pwn(1550) : error 017: undefined symbol "dini_IntSet"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Errors.
Mysterious roleplay

Imas includan dini?
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Aha ups...Hvala zaboravio sam... :D
Mysterious roleplay

nastoe

haha, nadam se da ti se svida. i EDIT. krivo sam napisao

Skripta ne broji MILI sekunde nego normalne sekunde znaci 1h = 3600

Daj sada ubaci koju sliku da vidim nakon updatea...

nastoe

Citat: Ayatollah poslato Maj 22, 2010, 16:18:18 POSLE PODNE
Daj sada ubaci koju sliku da vidim nakon updatea...
Ponekada kod govori vise od slika xD nemas tu sta vidjeti, koristio sam dudb za spremanje, znaci

Kada dodes na server timer se stvori u tvom "scriptfiles" folderu i broji do 3600 ( 1h ) ako se u medu vremenu isljucis sa servera preko dudba sam napravio funkciju da spremi do koliko si sekunda dosao i dok se ponovo prikljucis timer se samo nastavi i dok dode do 3600 ( 1h ) dobijes nes para ja mislim da sam stavio 5 ili 15 tisuca
Poslednja Izmena: Maj 22, 2010, 16:21:07 POSLE PODNE od ExtremePower

ExtremePower hvala ovo sam trazio i to se moze koristit na DM isto?zar ne i hvala korisno je

Da,moze se koristiti i za DM,samo nekako bi bilo bolje ako vec koristis za DM onda ubaci expe da se dobivaju.

pa da ovak je isto dobro glupo je da moras biti u komadu 1h oako je bolje

nastoe

Citat: Ayatollah poslato Maj 23, 2010, 10:19:45 PRE PODNE
Da,moze se koristiti i za DM,samo nekako bi bilo bolje ako vec koristis za DM onda ubaci expe da se dobivaju.
Pa to je 15min posla samo se jos treba nastimati npr. lvl 1 = 1/8 exp. lvl 2 = 1/16 exp.

Citat: Napoleon poslato Maj 23, 2010, 10:29:32 PRE PODNE
pa da ovak je isto dobro glupo je da moras biti u komadu 1h oako je bolje
Pa normalno da je bolje. ;)


Citat: à¸,,à¹"à¹"เภเรtгà¸,,t๏г poslato Maj 15, 2010, 19:13:51 POSLE PODNE
Da samo ovdje nema expirience i levela ali mozda dodam u sljedecoj verziji samo je problem sta nece FS biti kompaktibilna sa GF modovima

ma ti samo napravi da ima expirience i levele jel meto najvise muci

a zasto stavio sam da na svaki 100 sekunde dobije platu i kad progu 100 sekunde ne dobije placu>?
proslo dur


Sekunde=417
a nisam dobio platu

      if(SecondsPlayed[i] == 100)