[FS]Garagan's Random Message

Započeo [yub] Leo_Karl, Novembar 05, 2012, 23:09:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Opis
Bilo mi je dosadno,pa sam uzeo da pravim Random Message,to sada nisam objavljivao FS,ali eto to je moja prava FS koju sam uradio...
Znam da su vas smorile vise ove Random Poruke,ima ih svugde,ali sam ja resio da napravim svoje Random Poruke!! :)

Slike
Cim udjete na server
1-2sec kasnije

Donwloand Link
Klik

Credits
GaRaGaN-Kreirao Poruke xD

Sada je na vama da me ocenite od 0/10
Poslednja Izmena: Novembar 05, 2012, 23:12:47 POSLE PODNE od ...:::GaRaGaN:::...

Brate pohvala za trud i sve to ali ove random poruke su iz Noo.Bot starog moda...

Citat: STREETBOY poslato Novembar 05, 2012, 23:25:27 POSLE PODNE
Brate pohvala za trud i sve to ali ove random poruke su iz Noo.Bot starog moda...

Znao sam da ce to neko da mi napise,nisam uzeo sa Noo.Bot moda nego sam radio kao na Noo.Bot modu :)
Nepomena:Nemojte da mislite da sam uzeo poruke sa Noo.Bot moda,nego sam napravio kao i oni :)


Sve u svemu Lepo!!! 10/10
RiverWood RolePlay


Hvala svima :)
Nadam se da ce svima pozluziti,sada radim jos jednu FS koja ima da sadrzi mnogo toga :)

EDIT: @Shoorty Hvala :)
Poslednja Izmena: Novembar 06, 2012, 00:22:51 PRE PODNE od ...:::GaRaGaN:::...

i meni se cini da su starog NB moda,  >:( , ali dobro je ovako xD


Nije ovo tesko napravit ali pohvale za trud:)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.



Citat: ...:::GaRaGaN:::... poslato Novembar 05, 2012, 23:26:56 POSLE PODNE
Citat: STREETBOY poslato Novembar 05, 2012, 23:25:27 POSLE PODNE
Brate pohvala za trud i sve to ali ove random poruke su iz Noo.Bot starog moda...

Znao sam da ce to neko da mi napise,nisam uzeo sa Noo.Bot moda nego sam radio kao na Noo.Bot modu :)
Nepomena:Nemojte da mislite da sam uzeo poruke sa Noo.Bot moda,nego sam napravio kao i oni :)

Ma znam ja da nisi uzeo iz Noo.Bot moda zbog ove crte crne vidis ovamo levo je malo prazna ali je previse slicno tako da nista novo.. :)

ma uzeo sa NB, sto bi neko pravio potpuno isto u detalj kao na NB, kad mozes jedinstveno sebi fino napraviti  :-\