• Angel Lake | House System •

Započeo ...Neno..., Novembar 05, 2012, 17:14:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.



Odlicno,samo tako :=)

Samo mi je zao jer 90% mislim da nece biti igraca,jer i sami znate kakvo je stanje..na extra dobrim serverima nema igraca,a na serverima koji su samo promijenili ime bude po 100-200 igraca. Cast izuzetcima

...Neno...

Samo polako...Lako je uspjet uz dobru ekipu  ;)
Hvala svima ofc opet u ime gagia  ;D :D


Citat: [AL]...Neno... poslato Novembar 05, 2012, 18:00:28 POSLE PODNE
Samo polako...Lako je uspjet uz dobru ekipu  ;)
Hvala svima ofc opet u ime gagia  ;D :D
Ziva ti je to istina kad imas dobru ekipu mora ti server uspjet nego vi sto imate dobar mod i to ne mozete nikad da uspijete ako nemate dobru ekipu:)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Da ti server uspijes trebas imat dobru ekpiku. Koja ce doprinosit toj zajednici i biti ozbiljna. Naravno trebaju biti malo aktivniji.. naravno kad neko vidi da je gagi na serveru naravno da ce uci i tako igraci dolaze. Ovo je samo primjer jer ima par ovakvih servera...


Malo kopirano sa DV to for sale.. Btw jeste li razmišljali o ovome. Npr ja imam kuću i kupio sam lampu i postavio, neki drugi igrač ima isti tip kuće, i njemu će biti lampa u kući?

Citat: Mr.Cisco poslato Novembar 05, 2012, 18:52:00 POSLE PODNE
Malo kopirano sa DV to for sale.. Btw jeste li razmišljali o ovome. Npr ja imam kuću i kupio sam lampu i postavio, neki drugi igrač ima isti tip kuće, i njemu će biti lampa u kući?
a 3d label? njega smijemo koristit ?  :'(
btw bez spam komentara molim lijepo.

Odlicno 10-ka za mog kolegu
Kazem ja gagiju "oces pokazati na BS", kaze "necu", reku "onda ce neno 100%", kaze "nece ni on" :D
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Citat: [AL] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Novembar 05, 2012, 18:55:13 POSLE PODNE
Citat: Mr.Cisco poslato Novembar 05, 2012, 18:52:00 POSLE PODNE
Malo kopirano sa DV to for sale.. Btw jeste li razmišljali o ovome. Npr ja imam kuću i kupio sam lampu i postavio, neki drugi igrač ima isti tip kuće, i njemu će biti lampa u kući?
a 3d label? njega smijemo koristit ?  :'(
btw bez spam komentara molim lijepo.
Samo sam sugerisao.. Sistem je dobar, to sam zaboravio..

Citat: [AL] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Novembar 05, 2012, 17:28:02 POSLE PODNE
eh neno kad nebi objavio na guzicu bi mu izašlo :D
btw mislim nije na nama da ocjenjujemo al je stvarno bolno 10/10  :D
Nismo uspeli da sacuvamo morala je neka budala da objavi xD