[POMOC] - GTA

Započeo pllopen, Oktobar 28, 2012, 15:00:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

imam jedan problem... nece da mi upali gta.Na ovom kompu sam imao prije gta no kad sam instalirao windows 7 od tad je poceo problem. skinem sa neta gta sa iste stranice odakle sam prije skidao i sve sto je se skinulo prebacim u jedan folder i sada kerenem da upalim gta no nista se nedesava. Da li je netko imao isti problem ?

BoboAgic


pa dali ti ista dode ? neki error ili nesyo


Niko_Nikic - ja bi tebi sad najradje ban dao ...

BoboAgic

Pa jos je bio i reklamiro i u glavnom chatu

Citat: Führer poslato Oktobar 28, 2012, 15:38:24 POSLE PODNE
pa dali ti ista dode ? neki error ili nesyo


Niko_Nikic - ja bi tebi sad najradje ban dao ...
to je i najveci problem... nebaca nista. jednostavno ja ga probam upali ,a nista se nedogada


Jesi probo Run as Administrator,ili namjestis compatibility mode na Service pack 2 meni je tako radilo na windows 7

Citat: Alice poslato Oktobar 28, 2012, 16:56:10 POSLE PODNE

Jesi probo Run as Administrator,ili namjestis compatibility mode na Service pack 2 meni je tako radilo na windows 7
Nece opet... $:

Prebacis u jedan folder ? znaci da imas direct play probaj skinuti onaj za instalirat ili ako imas taj za inst. probaj inst. u drugi folder, druga particija.
I naravno ne zaboravi crackat.
Poslednja Izmena: Oktobar 28, 2012, 18:46:55 POSLE PODNE od CroM

Citat: CroM poslato Oktobar 28, 2012, 18:45:41 POSLE PODNE
Prebacis u jedan folder ? znaci da imas direct play probaj skinuti onaj za instalirat ili ako imas taj za inst. probaj inst. u drugi folder, druga particija.
I naravno ne zaboravi crackat.
Mogu se kladit da nije do tog... Jer sam vec bio skidao dok je bio winodws xp i radilo je ,a na drugom kompu imam w7 i radim mi ovaj gta sto sam skinuo.