Glavni razgovor #19

Započeo K4[Я]!K3, Oktobar 19, 2012, 19:28:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

da sine ali kod njih je 80mph konstantno duva, a kod vas su povremeni udari od 130mph



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

@SpawneR ^.- , Reci ti njemu..  :D

@GoAndSuck, ImaÅ¡ temu za to.. sad nek stoji post al nemoj viÅ¡e.  :)

Shock se vratio iz razloga svojih

Karike siso :D

Citat: SpawneR ^.- poslato Oktobar 31, 2012, 15:56:55 POSLE PODNE
Citat: [BM]panameR. poslato Oktobar 30, 2012, 17:12:16 POSLE PODNE


spawner - ti nisi otiso sa foruma... sta si htjeo postic sa onom temom? da sto vise ljudi i u offtopicu cuje za tebe... ma de...

Zasto volis da se pravis pametan? Naravno da sam otisao , udjem mozda 2 puta u nedelji da vidim sta radi drustvo.. a kad sam napisao onaj post za 2 iz matematike tad sam usao zato sto mi je receno da je Neno postao co-admin pa da cestitam.. a sad sam uso da vidim ko to sere po meni jel mi je i to javljeno ;) Ja sam se oprostio i otiso.. Shock se oprostio nije otiso , mark se oprostio nije otiso pa da ne nabrajam :) Jel ti meni mozes da zabranis da udjem nekad na forum? Ako dude i administracija zeli da me ukloni skroz mogu da mi obrisu acc i pozdrav ili me banuju (kako god) ... A tebi jedan lep pozrdav i puno srece u igranju SAMP-a ;)

Vidim BM se otvara ponovo :) Sa srecom :)

ne nego pravite te jeb*ne teme u offtopicu samo da vidite sta ce rec ljudi o vama i to mi ide na kurac (sa oprostenjem)



shock na kojoj ste domeni (javi na pm)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: StjepanS poslato Oktobar 31, 2012, 17:36:09 POSLE PODNE
Å ta se Balkan Mafia moj prvi server vraca  :D
stjepan silver?
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


alo momci nemoj da bijem



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [BM]panameR. poslato Oktobar 31, 2012, 17:56:20 POSLE PODNE

Hahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahaa :D



gle kralja stvarno kupio auto
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

ljudi sto se tripujete na mene <3



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Citat: [BM]Poslednji Don poslato Oktobar 31, 2012, 18:01:23 POSLE PODNE
ljudi sto se tripujete na mene <3
zato sto se slikas sa klagijom a imas vaki auto a i ocu gamemastera xD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_





Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Citat: [BM]Poslednji Don poslato Oktobar 31, 2012, 18:02:51 POSLE PODNE


to tvoja lopta?
sunce ti jebe* kad te zovem da posudis nemas je.... daj odje*i nisi mi vise frend hakirat cu ti fejs
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

izvini, nemoj molim te fb samo ne to...
evlo lajkovacu ti svaku sliku i svaki status do kraja zivota :D :D :D :D



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.