Otvaranje servera

Započeo [JB:RP]Esse, Oktobar 17, 2012, 07:38:05 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Znaci planiram otvarat server i sada me zanima da mi vi dadnete prijedlog gali da otvorim kao neki server svjetski rat ili da otvorim RP serveer neznam sto bi se igracima svidjelo vise.....A ovaj svjetski rat bi kao bio TDM ali bih imao u sebi i RP...

World war/RP? Mislim da nebi islo..Otvori neki obica ww ako vec otvaras..

Otvori DM ako ne bude išlo RP server ali potrudi se oko skripte jer skripta navuče igrača


 
Slobodan maper.Mapam u HITNOM slučaju :)

Citat: Mazko poslato Oktobar 17, 2012, 10:12:37 PRE PODNE
Otvori DM ako ne bude išlo RP server ali potrudi se oko skripte jer skripta navuče igrača

de bolan necu ja pravit dm serve pa rp nebi da se skripta pravi 15 min pa da ja gledam oce li ici ili nece :O

ma pokusat cu sa RP servrom koji ce imat unikatn stvari....mnogo unikatnih kako bih privukao igrace

znam ja na sta is mislio oko world war RP...

roleplay nije samo simuliranje nama poznatog zivota kao neki ulicni gangsta ili policajac...

moze se simulirati i  pravi rat i zivot pravih vojnika

Citat: [JB:RP]Esse poslato Oktobar 17, 2012, 10:51:59 PRE PODNE
Citat: Mazko poslato Oktobar 17, 2012, 10:12:37 PRE PODNE
Otvori DM ako ne bude išlo RP server ali potrudi se oko skripte jer skripta navuče igrača

de bolan necu ja pravit dm serve pa rp nebi da se skripta pravi 15 min pa da ja gledam oce li ici ili nece :O

ma pokusat cu sa RP servrom koji ce imat unikatn stvari....mnogo unikatnih kako bih privukao igrace

Moj prijedlog je ali ako uzmeš edit od edita i još jednom editaš nećeš dobro proć bolje kreni sam od GodFather imaš ga prevedenog i pravi si RP..


 
Slobodan maper.Mapam u HITNOM slučaju :)

Citat: Dj_Scratch poslato Oktobar 17, 2012, 12:53:42 POSLE PODNE
znam ja na sta is mislio oko world war RP...

roleplay nije samo simuliranje nama poznatog zivota kao neki ulicni gangsta ili policajac...

moze se simulirati i  pravi rat i zivot pravih vojnika
Mislim da niko nece RP-at dok neko puca po njemu..

salzem se da nitko nece rpat ok netko puca po njemu xD...nego imam jos jedno pitanje za Rp server vise mi je glupo kada bih pravio RP server da pravim opet iste biznise kao na svakom RP tj kada netko nesto kupi u njemu da ovaj zaradi pare to nikako ne funkcionira to jest nema zarade na biznisima ako server ima manje od 100 igraca online,,,zato sam mislio da napravim da svako odredjeno vrijeme razliciti biznisi dobivaju pare :) to mi zvuci nekako mocnije ... sta vi mislite o tome?

iskreno...RP je dosada :) nekad bilo zanimljivo vise ne...bolje radi neki TDM ali ne nesto obicno nabacit vec se potrudi,ako ti zatreba pomoc oko bilo cega osim skriptanja javi se :) (ako se odlucis za TDM / DM / il nesto osim RP)
                                                                                                                               BMW  > e30 > drift machine
BIG Respekt: Mr.Gagi
RESPECT:...Neno...,[BURPG] R4pid (Halid),
Maki187, Loza216,Eclipse

RP je smorio previse ih je  ;) TDM
Citat: Marley poslato Jun 16, 2012, 17:11:23 POSLE PODNE
Kurcina  :P

Citat: Dude poslato Jun 16, 2012, 17:14:21 POSLE PODNE
čobane šta je ovo?

Respect for David (Sabljak) A.k.A SABO(T)

Trazim tim za TDM ili RP server nek mi se jave na PM ! Trebam Mapera pomocnog skriptera web dizajnera...

PS: moze i RP server uspjeti ali treba promijenit RP dodat stvari koji nema na drugim serevrima dodat poslova koji nisu dosadni kao na svim serverima uvest igrace u zanimljiv dio igre ipak TDM se samo tvori na pucačini...Ali moze i to uspjet ako se dobro uradit,,,
Poslednja Izmena: Oktobar 19, 2012, 08:45:36 PRE PODNE od [JB:RP]Esse