[FS] Osnovni Admin System

Započeo gReeDy.aMx, Oktobar 14, 2012, 23:29:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Osnovi Admin System by gReeDy.aMx


- Kao sto sam gore rekao radi se o osnovno admin system (4 Admin Levela) koji se sastoji od register/login systema koji je radjen sa y_ini-em i kao komand procesor koristen je ycmd.
- Takodje odradio sam i jednostavan vip system koji se sastoji iz nekoliko komandi i dialoga...
- Ukoliko nadjete kakve bugove u fs recite mi na PM.
- FS cu updejtovati i popravljati postojece bugove ako ih ima



Admin Komande


- /makeadmin /ao /ban /kick /kill /mute /unmute /pchat /v /rtc /setskin /jetpack /unbanip /specon /specoff
- /onduty /offduty /freeze /unfreeze /sethp /setarmor /a /gethere /goto /report /pomoc /fixveh /nitro /slap
- /getip /explode /atime /aweather /cnn /warn /offwarn /odg /cc /ateleport /gmx /healall /armorall /admins
- /makevip /agivemoney /asetmoney /vip /stats /avipoff /adminhelp



Vip Komande


- /vip [Otvara vam se dialog] /vipoff /viphelp


Download


- Pastebin: http://pastebin.com/80mV9Ueq
- SolidFiles:  http://www.solidfiles.com/d/b5ac08ee2e



Neke Slike


Poslednja Izmena: Oktobar 15, 2012, 13:41:17 POSLE PODNE od gReeDy.aMx

Vegas.

10/10, a gdje su creditsi za neke komande? :D


Mnogo dobro Savo kao sto ti vazda uradis :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.






Odlicno. Svaka cast :)
samo zar ovo #include  <YSI/y_ini> nebi trebalo ici ovako #include  <YSI\y_ini> ? :P


I jos nesto da kazem. Koja je tebi svrha ove varijable new UlogovanProvera[MAX_PLAYERS]; ? Ako se igrac logira i sada mora ukucat password ako upre odustani i server ce ga kickat(naravno ako tako napravis) u protivnom ce kucat sifru i nekontam zasto ce onda ova varijabla ?

Citat: pllopen poslato Oktobar 16, 2012, 23:37:51 POSLE PODNE
I jos nesto da kazem. Koja je tebi svrha ove varijable new UlogovanProvera[MAX_PLAYERS]; ? Ako se igrac logira i sada mora ukucat password ako upre odustani i server ce ga kickat(naravno ako tako napravis) u protivnom ce kucat sifru i nekontam zasto ce onda ova varijabla ?
One dole tipke < > SPAWN ako znas na sta mislim da ne moze kliknuti na spawn dok se ne uloguje za to sam stavio proveru...

Citat: gReeDy.aMx poslato Oktobar 16, 2012, 23:46:17 POSLE PODNE
Citat: pllopen poslato Oktobar 16, 2012, 23:37:51 POSLE PODNE
I jos nesto da kazem. Koja je tebi svrha ove varijable new UlogovanProvera[MAX_PLAYERS]; ? Ako se igrac logira i sada mora ukucat password ako upre odustani i server ce ga kickat(naravno ako tako napravis) u protivnom ce kucat sifru i nekontam zasto ce onda ova varijabla ?
One dole tipke < > SPAWN ako znas na sta mislim da ne moze kliknuti na spawn dok se ne uloguje za to sam stavio proveru...
Da to ali kolko sam vidio u nekih servera dok ti izbaci dialog za registraciju/logiranje taj dole TD se makne.