[VIDEO]Posta - GTA San Andreas Multiplayer BloodMoney

Započeo Seizz, Oktobar 14, 2012, 15:33:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat- Ostala pravila BF PCJ NRG FCR ne postoje jer je u HardPlay najbitnije ne biti deathmatcher.
dafuq ?

btw. pohvala za trud ;)

Follow me na Instagram @sixmatic



Citat: Seizz poslato Oktobar 14, 2012, 19:12:05 POSLE PODNE
Hvala
Evo za sve koji ne znaju na BloodMoney ukratko definicija sta je HardPlay(HP):

   Razlike:
      - HP pravila su pravila samog servera, nikako nesto sto moze da se tumaci da li moze u RL ili ne.
      - Ne postoje IC i OC chat, ima taj jedan u kome pricate sa bilo kim o bilo cemu
      - Ne primenjuju se nikakva ostala suluda i nervirajuca RP pravila
      - Akcenat u igri je na samoj igri, da se svako igra na svoj nacin a ne na RP pravilima
      - Neobavezno koriscenje /me i /do komandi
      - itd. seticu se jos neceg kasnije
      - DM se drugacije shvata. On nije pucanje u nekog bez rp razloga nego bilo kakvo pucanje po  nekom ko vas nije dirao ili po njegovom vozilu ili busenje guma ili bilo koji vid maltretiranja nekoga ko radi neka svoja posla. U to je uracunato i ubijanje na spawnu.
      - RK pravilo ne postoji jer ja ne znam kako da u roku od jednog minuta zaboravim da me neko malopre upucao.
      - PG ne postoji, prosto zato sto je ovo igra i  tehnicka ogranicenja nam ne dozvoljavaju da radimo samo ono sto mozemo  rl. Umesto toga definisani su odnosi izmedju kriminalaca i policije, civila i kriminalaca, policije i civila itd. Sem toga zabavno je voziti se na krovu vozila i raditi neke stvari koje nisu moguce u rl.
     - Ostala pravila BF PCJ NRG FCR ne postoje jer je u HardPlay najbitnije ne biti deathmatcher.
Naravno uvek postoji mogucnost nekih zloupotreba, na primer izbegavanje hapsenja i sl. koje je svakako protiv pravila.
Ako je nekim slucajem izostavljeno jos neko lepo pravilo iz RP ne treba se hvatati za to i govoriti kako ne pise na forumu, dopisacemo.  [/b][/color]
Ti izmiÅ¡ljaÅ¡ novi način igranja , a bukvalno si tu opisao jedan klasični RPG/DM server? Ne pravi se kolumbo , uzmeÅ¡ RP skriptu - Sva živa pravila izbaciÅ¡ i bukvalno igraÅ¡ Cops n Robbers na je*enoj RP  skripti , a fala bogu dječurlija od 10-12 godina koji su nekad igrali na BE-u svrÅ¡avaju na takav server, pa onda oni tamo igraju.
Poslednja Izmena: Oktobar 16, 2012, 16:12:38 POSLE PODNE od viKK

Seizz

Vlasnik server ja Boris a ne ja i mi nismo kopija nijednog servera mozete uci i sami proveriti