SA:MP v0.3b zadnja verzija SA:MP moda?

Započeo Correlli, April 17, 2010, 20:56:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ako se slazes correli dok izade da pocnemo raditi na RP skripti. Vjerujem da mozemo puno napraviti. Znas mozda koji su foundation koristili za jezik?


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Pa ako će se to isključit biti će dobro, samo kao što si rekao mapa je ogromna. Dobro je što imaš sve žive klime, na tom jednom otoku. :)




Correlli

Citat: LordShigi poslato Jul 27, 2010, 15:29:33 POSLE PODNE
Ako se slazes correli dok izade da pocnemo raditi na RP skripti. Vjerujem da mozemo puno napraviti. Znas mozda koji su foundation koristili za jezik?
Ja kao prvo nemam vremena da se spuštam u takve stvari sada, a kao drugo ne mogu ni ja, ni ti, ili tko drugi jer ne znamo kakve će funkcije biti, i još nije sigurno koji će programerski/skripterski jezik biti.
Po ovom postu vjerujem da će biti LUA kad je već tako rekao developer.


Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:31:12 POSLE PODNE
Pa ako će se to isključit biti će dobro, samo kao što si rekao mapa je ogromna. Dobro je što imaš sve žive klime, na tom jednom otoku. :)
Nadam se da će biti opcija za "world boundaries" kao u SA:MP-u.
Poslednja Izmena: Jul 27, 2010, 15:39:27 POSLE PODNE od Don Correlli

Ta opcija u sampu postoji zato što se u single playeru koristi da nemožeš izaći s mape. Jel postoji nešto takvo u JC singleplayeru?




Neznam, cim se sestra makne s TVa- se idem probait zaleteti nekam daleko izvan mape.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Idi prema moru i samo idi ravno dugo će ti trebati ali ćeš doći i odbit će te.




Ma SaMp je naj igra jer imas slobodu a nezahtjeva puno .... To je msm zasad naj simulacija RP-a kroz igru ofc te grafike nebrojim one second life i ta sranja ...
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

To je istina, a jel si ti probo JC2 igrati. Nevjerovatno kolko je zabavno, doduse mogli su se potruditi malo bolje s misijama jer su one s hakerima raznoraznim monotone ali dobro. Necu im to uzeti ko gresku jer ima puuno dobrih misija.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

nastoe

Samo malo ljudi daj mi sada pojasnite jesam ja dobro skuzio sta se tu dogada. Znaci ovako, sada se radi na zadnjoj verziji SA:MP modifikacije v0.3b i onda ekipa sa SA:MP-a prekida sa SA:MP om i krece raditi JC2MP ?? Ako sam dobro skuzio? XD

Correlli

Citat: ExtremePower poslato Jul 27, 2010, 23:33:39 POSLE PODNE
Samo malo ljudi daj mi sada pojasnite jesam ja dobro skuzio sta se tu dogada. Znaci ovako, sada se radi na zadnjoj verziji SA:MP modifikacije v0.3b i onda ekipa sa SA:MP-a prekida sa SA:MP om i krece raditi JC2MP ?? Ako sam dobro skuzio? XD

Ne. Kye je rekao da bi SA:MP 0.3b mogla biti zadnja verzija ali ne znači da će biti. I vjerujem da neće, a posebno sada ne i još kad pogledaš na to da su uzeli vB forum - a to nije besplatno i zašto bi onda plačao forum software kad pravi zadnju verziju SA:MP moda?

JC2-MP mod prave dvojica starih programera koji su radili na SA:MP modu.

Pa navodno i Kye radi na modu, negdje procitao.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Correlli

Ne znam gdje si to pročitao ali vjerujem da pomaže Trixu i jaxu oko programiranja svako toliko, ali ne previše jer ipak je SA:MP njegov primarni projekat.

ma mislim da ce on razvijati i dalje mod dokle god igra toliko igraca samp, cisto sumnjam da bi bio blesav prekinut dok je ovakva situacija...

gledao sam malo JC2MP trailere i testiranja, mogu reci da im je vec sad sinkronizacija odlicna, barem vozila, za razliku kad sam malo gledao IV multiplayer gdje vec pola godine ne uspijevaju kako treba sinkronizirati niti vozila da idu glatko...

Ma ti s IV:MP su mi čudni, ne daju nikakve video updajteve imaš osjećaj koda ne rade više na tome. A kao prešli su s Alphe na Betu a nema ni jednog videa. Mutavi su mi malo.




Istina, znam da je to teško za organizirati i da nemam pravo ništa govoriti jer nemam ni približno dovoljno znanja da bi mogao o takvom nečem i razmišljati. Ali stvarno, oni se muče već skoro godinu dana s tim syncom a još nisu ništa napravili, a ovi tu jc2-mp rade tek nekoliko mjeseci i sinkronizacija vozila je super.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji