West Land RPG

Započeo Jiganov, Maj 31, 2009, 16:41:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Dragi moji Samperi !
Zelim da vam predstavim novi server pod nazivom West Land RPG !
Za pocetak........

~~IP~~62.212.74.90:8135
~~Forum~~www.westlandrpg.tk

E sada se pitate zasto bas mi ?

Jednostavan odgovor na ovo je dobra skripta koja je napravljena za nas server.
Server ima jako dobrih komandi koje su odradili tri PRO skriptera Amer_Mondo Jack_Forelli i Louis_Cyphere !
E sada da nabrojimo par stvari koji nas krase (bez kojih sigurno nebi bili ovako dobri) :

Radnja je u Los Santosu , u gradu koji je najpopularniji u Samp svijetu.

~~ORGANIZACIJE~~West Land PD, Federal Buerau of Investigation, Centeral Inteligent Agency  West Land RPG Film Studio, Hitman Agency, Taxi Kompanija, West Land News, Gradonacelnik !

~~MAFIJE~~ La Cosa Nostra, West Land RPG Gang, Triads, Street Racers, Groove Family, Bikers.

Na ovim skriptama se radilo jako dugo (zelili smo da nasa skripta ispadne sto bolje da bi vama i nama bilo sto ugodnije na serveru).

Pa da mi nastavimo sa daljim opisivanjem servera !

Na serveru ima mnostvo kuca i bizova...Za svaku kucu i biz je data posebna paznja i time na serveru nema bugova (interiori su napravljeni izvrsno).

Sve te skripte smo MI radili i nismo kopirali nista sa nekih drugih GM-ova ! Jer ono sto smo mi napravili nebi izgledalo upravo tako !

Server posjeduje mnostvo novih komandi koje su napravljene upravo za vas ! Pa naprimjer /gangpacket (Za 12 k dobijete ak47 molotove i napunjen heal za 100).Ovo je samo mali primjer od onog sto nas server posjeduje.

Takodjer imamo sistem paljenja auta na tipku TAB.Na serveru je ugradjen i Speedometar tako da mozete paziti na vasu brzinu.

Grad je ukrasen sa mnostvo lijepih objekata , palmama , cvijecem.Kod Burgera imamo i parking (komanda je /burgo i otvara vam se parking za 100 dolara).

Nesto novo ! Imamo i West Land Restoran odma preko puta burga ! Mozete jesti i u Burgu i u Restoranu.

TakoÄ'er imamo i Sex Shop i Armani Jeans.U Sex shopu ce te moci kupovati dildo-e :D a u Armani Jeans ce te moci promjeniti skin (dok ste u nekoj org).

-GPS sustav (napravljen da bi se lakse snasli u nasem gradu).
-Lijepo uradjen Aero sa Hangarima za automobile.Takodjer imat cemo i Karting Race-ove , K2 , i mnostvo toga.

Najbolji hosting za samp servere (DeLuxe)...

Forum je tek u izradi (trenutacna domena je .tk ali za par dana dolazi domena .com)

A dok se forum nesredi na njemu imate mnostvo tema koje mozete citati radi vaseg opustanja i da bi saznali pak neku novu stvar !

Ovo je  bilo neki mali opis koji nije ni 20 % onoga sto mozete vidjeti na nasem serveru.

Ocekujemo vas u sto vecem broju NA OTVORENJU SERVERA KOJE CE BITI U UTORAK 2.06.2009 godine U 19.00 h...



Pozdravlja vas West Land RPG Team !

Zelimo da nam dodjete i uvjerite se u nasu kvalitetu !

Dobra stvar je to sto se jako dobro radilo , nije bilo svadja i prepiranja.

OCEKUJEMO VAS !!! POZDRAV !!!

Poslednja Izmena: Maj 31, 2009, 16:48:06 POSLE PODNE od Amer_Mondo