Kako saznati koji je procesor i jeli Dual Core

Započeo Mirnas_Tajic, Septembar 20, 2012, 15:58:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mirnas_Tajic

vako kupio sam procesor 3.4.....cojk mi je rekao da je Dual Core pa kako da se uvjerim da je Dual Core

Daj marku i model procesora?
Do you know, in my country,I'm a "magico",a man with a dream,a man on the rise. To take nothing and make it something.Do you have a dream?


Desni klik na "Computer" i "Properties" pise ti tamo "Processor"...
Do you know, in my country,I'm a "magico",a man with a dream,a man on the rise. To take nothing and make it something.Do you have a dream?

Mirnas_Tajic


Citat: Myrnas poslato Septembar 20, 2012, 17:28:27 POSLE PODNE
pa pise

Pentium(R) 4 CPU 3.40Ghz
3.40 Ghz, 1,00 GB of RAM
Ako pise tacno tako onda ti je dual core...
Do you know, in my country,I'm a "magico",a man with a dream,a man on the rise. To take nothing and make it something.Do you have a dream?

Citat: Myrnas poslato Septembar 20, 2012, 17:28:27 POSLE PODNE
pa pise

Pentium(R) 4 CPU 3.40Ghz
3.40 Ghz, 1,00 GB of RAM
Nema sanse pentium 4 da je dualcore...  ovo 2 puta sto ti pise to je normalna brzina i brzina na kojoj trenutno radi a otvoris task manager stisnes samo ctrl + alt + delete i imas ove tabove pa imas processi i desno od processa vidis one crte neke zelene i ako imas 2 prozora onda imas hiper thearding(tako nesto ali skracenica je HT) i to kao ubrzaje malo komp ali nije dualcore!
Eo kod mene

Otvarat računalo da saznaš dali je procesor Dual Core?
Svašta...

Skini Aidu64 ili CPU-z i provjeri!
Stay hungry, Stay foolish  :)

Mirnas_Tajic

evo

CPU-z







i da kad stisnem te tipke isto mi bude kao na ovoj slici



Imas jednojezgreni procesor. Amen
Stay hungry, Stay foolish  :)


Da,moja greska 1 jezgro + 2 hyper thread-a...
Do you know, in my country,I'm a "magico",a man with a dream,a man on the rise. To take nothing and make it something.Do you have a dream?

Citat: Myrnas poslato Septembar 20, 2012, 21:13:14 POSLE PODNE
znaci zajebo me

Izgleda, kolko si platio? I jesi kupovao preko neta?


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Od kgoa god da si kupovao, zajebo te je, jer kad odes desni klik > properties, pisace ti tam oda je dual core

Evo vidi kako ej kod mene, slicno bi trebalo da je i kod tebe



plusti u cpu z pise da iams 1 jezgro, tako da...
Poslednja Izmena: Septembar 20, 2012, 23:03:01 POSLE PODNE od [BR]Maki187

A jesu te zajebali... ZaÅ¡to se ti petljaÅ¡ u neÅ¡to u Å¡ta se ne razumijeÅ¡? I zaÅ¡to računar ne nosiÅ¡ na ovlaÅ¡teni servis? Ne znaÅ¡ ni Å¡ta je procesor,a ti odeÅ¡ da ugraÄ'ujeÅ¡,poÅ¡alji nekoga koga znaÅ¡ da se razumije jer ćeÅ¡ uvjek tako najebati u životu.  :'(ž

Eo' mog :D
Poslednja Izmena: Septembar 20, 2012, 22:57:22 POSLE PODNE od [RG] Tvrtko.cfg^^