Balkan Force RPG[Danas 18:00]

Započeo Ne zovi, April 13, 2010, 12:38:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

r4z0r

Svaki put je ovaj put ovo , onaj put ono tebi treba zabranti otavaranje novih tema na ovom forumu .
Imas vec nekih 50 tema o svojim imenima i svaki server pocinje sa imenom Balkan ..

Ohh Mrer dijete drago,shvati da ti neide dobro s vodenjem servera da si dijete od samo 10. godina i bilo koji server da otovris ce se raspasti,da sam Admin ovdje banao bi te odma jer si vise dosadan s tim tvojim serverima.
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

OMG nemoj opet otvarati srvr-e, a i ovi ti govore istinu...imas 9 igraca i svaki od njih ima admina ili GMa
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

E Mrer neide to tebi!!!Mozes ti otvoriti 1000 servera ali od toga nista,sve to brzo propadne!!!Aj sa srecom ali neverujem da ces uspeti  8)

nastoe

Jooj ne opet  :-X odkud ti volje pa nece ti nitko doc na server samo sa razlogom jer si ti vlasnik ili admin sta god....  :-* Ali eto sretno PO 10 PUT


ma opet ce otvorit,na 2 dana i zatvorit opet...
samo prikuplja postove... :S


Citat: MreR poslato April 13, 2010, 18:45:50 POSLE PODNE
ma uspjet ce ovo obecajem
ma da,govorio si za svaki od svojih 57 servera da ce uspjeti :S...

ma ovaj oce obecajem kupit cu i .com domenu

Jesam ja reko da ce on za 2 mjeseca imat najvise postova u Samp Server Oglasi xD
ae nesretno ti bilo...Buhahha selimo se na .com koda se selis iz drzave

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

ajd ti suti...natjero sminkera nekog on platio host i sad dobio heada i sretan..isti je ko ja svaki dan na msn-u novi server

Citat: [EFS]Ð,,xԎЯЭmЭ_ҏӦWЭЯ poslato April 13, 2010, 18:14:43 POSLE PODNE
Jooj ne opet  :-X odkud ti volje pa nece ti nitko doc na server samo sa razlogom jer si ti vlasnik ili admin sta god....  :-* Ali eto sretno PO 10 PUT

Mislis pedeseti  :-\


Odsutan dok ne doÄ'em.


Citat: MreR poslato April 13, 2010, 19:06:35 POSLE PODNE
ajd ti suti...natjero sminkera nekog on platio host i sad dobio heada i sretan..isti je ko ja svaki dan na msn-u novi server
Haha mali pederiko kao 1 neznas upoce pricu nemoj da ti sada pokazem PM-ove od sminkera.Kao 2 ako mi imas sta rac GOVORIM TI PO 100 PUT DODI U OSIJEK DA RAZNESEM I TEBE I TVOG BRATA PA CEMO VIDIT KO JE PICKA ja sam bar otvorio sa nekim tko je sposoban a ne ti jbt imas raje istina ali svi su sve i svasta najvise 1338 dodem an server U BALKANU nema toliko 1338 admina izuzet mrerovih servera a to sto je meni i sminkeru 0/0 nije tvoj problem isto ima 2 razloga kao 1 nismo se NIGDJE REKLAMIRALI ali cemo ovdje posto je OTVARANJE u nedjelju kao 2 ja nejdem na CH,GF,LG,BM,itd da reklamiram ja nezelim krast igrace a kod tebe dolaze samo zbog admina napravi server da ima 20 igraca KOJI SU INVITANIu bande ili org i nemaju adm ili GM i svaka ti cast ako to uspjes ali ne an otvaranju ubiti ni na otvaranju nemas toliko...a ako zelis da ti pokazem PM-ove sam javi pa cemo vidit ko je u pravu...Jos 1 kazem ako si FACA [LOL xD] 10 godina ali ok dodi u os necu tebe ni pipnut sam dovedi brata sa kojims e toliko branis pa neka dode da ga vidim nas sta ce mi napravit ljepo cucnit i poduvatmi ga :D cekam vas reko sam ti adresu Sjenjak 14 osijek

EDIT:Ajde vi NORMALNI recite kako ja mogu natjerat covjeka od 18 godina da plati host ako on to nece xD MRER D degenerik prijevod RETARD
Poslednja Izmena: April 13, 2010, 19:39:21 POSLE PODNE od ivicaosk

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

ivica ne zelim slusat tvoje komentare chris daj mu opomenu molim te