[Video]Apocalypse Series

Započeo Illusive Man, Septembar 11, 2012, 18:29:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


Prvo..pozdrav svima.  :) Malo sam gledao po forumu pa odlucio da tu postavim neka videa koja radim na sa:mp-u...zavrsio sam s onim Enemies from Beyond pa mi dosla druga ideja da radim pa evo..zavrsio prvu epizodu pa odlucio staviti tu.


Apocalypse Part One
http://www.youtube.com/watch?v=WbqmDaFJ6EE


NeÅ¡to se nisam trudio oko djela dva, iskreno loÅ¡e volje danas.  :'(
Apocalypse Part Two
http://www.youtube.com/watch?v=0So4pH8YmN4


Inace uvjek je malo teze snimati posto nema puno zainteresiranih ljudi da pomognu, no ako netko ima volje obratite se na PM

Moj Youtube Channel ovdje



Prjedloge, i kritike uvjek prihvacam, jer uvjek dobro dode da se poboljsa nesto..pa ako tko ima prjedloga ili nesto sam krivo napravio slobodno komentirajte i objasnite.
Poslednja Izmena: Septembar 12, 2012, 15:23:22 POSLE PODNE od Illusive Man
Diplomacy is great when it works, but difficult when everyone already perceives you as a threat

I always believed in what i stand for


Diplomacy is great when it works, but difficult when everyone already perceives you as a threat

I always believed in what i stand for

Vegas.

Odlično, ako trebaš pomoć javi. :)
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2012, 20:53:51 POSLE PODNE od Vegas.

Capetroon.

Dobra je ona zombie skripta, dobar i video. TakoÄ'er koristim one zombie stravaaaa su :D

Citat: Vegas. poslato Septembar 11, 2012, 20:53:36 POSLE PODNE
Odlično, ako trebaš pomoć javi. :)

Pomoc uvjek dobro dode, ako imas vremena za snimanje slobodni mi PM posalji ovdje pa se dogovorimo


Citat: Brother. poslato Septembar 11, 2012, 22:05:34 POSLE PODNE
Dobra je ona zombie skripta, dobar i video. TakoÄ'er koristim one zombie stravaaaa su :D

Jeste, mada uvjek bi se mogla malooo nadograditi..ali eto. Svejedno hvala

Citat: |SE|Loza poslato Septembar 11, 2012, 22:09:31 POSLE PODNE
Odlicno :)

Hvala
Diplomacy is great when it works, but difficult when everyone already perceives you as a threat

I always believed in what i stand for

Extra :)
Follow me na Instagram @sixmatic

[quote author=[OG] TerminuS link=topic=53154.msg388870#msg388870 date=1347430158]
Extra :)
[/quote]

Hvala..

Evo dio dva. http://www.youtube.com/watch?v=0So4pH8YmN4
Diplomacy is great when it works, but difficult when everyone already perceives you as a threat

I always believed in what i stand for


Super zeleo bih ti pomoci nego imas FB??i u kojem programu si ovo uradio msm koji ti je ovo GTA
Trazim server gde mogu da budem vlasnik ili suvlasnik znam skriptati,mapati i praviti filter skripte

P.S.Obrisi Inbox kad mi saljes poruku
My FB: www.facebook.com/jasamcrazy

medin

Iskreno prepao sam se u Part One kada su zombiji izasli :D  :'( A je li vi imate vas server ili ?
Poslednja Izmena: Septembar 12, 2012, 17:39:18 POSLE PODNE od [CS]Pablo_Pacino


medin

Sta ste sve koristili kada ste editovali video effekte sve mi recite molim vas Odlicni ste  8)

Hvala svima... :D
3 dio ce brzo :P inace ja sam nicola corleone



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

medin

A ko je Don Corleone ima jedan film sad sam pogledao jadnika ubili  :'( :'( :'(