[GM] BiHMafiaRPG by Eldan

Započeo eldan1, April 12, 2010, 19:54:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



udes na server i onda izades..nakon toga otidi u scriptfiles users nadi svoje ime tamo postavi ovako 3Admin 1338RegularRank...
tako meni radi

ja sam ga ubacio i sad ocu da pokrenem nes me jebe nece da ude kace join to servere onda samo server retarting

Off Topic

Kao Å¡to vidite vratio sam se SA-MP-u

On Topic xD

Skidam istog trena...čini se dobar

Zlatan_Ibrahimovic


Citat: apocolcase poslato Oktobar 23, 2010, 12:41:43 POSLE PODNE
Off Topic

Kao Å¡to vidite vratio sam se SA-MP-u

On Topic xD

Skidam istog trena...čini se dobar

bolje radi neki svoj manji mode.. od 0... za pocetak napravi neki DM pa onda kreni na nesta teze :D

ee thx raja upravo radim ravensov mod dodajem puno puno komandi jos preveo sam sv ebez google translate i jos komande teleporte baze i jos bandi organizacija poslova dodajem i ja sam se vratio sampu d



Najava za 1 mjesec i 10 dana bit ce bih mafiarpg 2 beta mod napravljen od ravens moda puno dodataka i svega dio bolji efikasniji
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2010, 14:59:18 POSLE PODNE od eldan1
[GM]Bih Mafia RPG
[GM]Call of Duty 5
[FS]Eldan Admin kuca
KLIKAJTE OVDJE DA DOBIJEM MEGA UPLOAD ACC
Mali info bar u cosku

Novi GameMod U Izradi GameMod Je RADJEN OD 0 linova(lajnova)kada ga zavrsim objavit cu ga na forum dosad je zavrseno 300 linova nece biti neki veliki mod samo da znate d


ja sam maknuo na ravens dok udjem da nebudem tamo dok sam otisao off nego drugdje je spawn  ;D
skype: marko.pintaric1 :)

Zlatan_Ibrahimovic

ma ovaj ima virusa covjece sta ce nam update -.-

ovo nebi skinuo ni d mi plate...ustvari bi ali morate mi placati kesom  :D aj opisi malo,nego jeli edit Ravensa ili GF-a...jer da je tvoj gamemod od 0 sumnjam da bi ga objavio i stavio link za download




ja imam taj mod samo sam ubacio dialoze za login i reg i jos ponesto promjenio  ;D
skype: marko.pintaric1 :)

Zlatan_Ibrahimovic

meni izbaci virus...a u mene je original antivirus...a nekima ne dodje virus jer im je slab AntiVirus.

vi ste u k*** avast... eh... neznate sta je anti-virus..avast je zadnji koji bi instaliro na svoj laptop!

NOD mi detektira kao Virus i full licencu posjedujem  :D