Glavni razgovor #18

Započeo K4[Я]!K3, Septembar 06, 2012, 22:40:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


Uskoro :D
Poslednja Izmena: Oktobar 13, 2012, 17:07:38 POSLE PODNE od [DV] |SUMO| Coldplay

Citat: yoshihiko_noda poslato Oktobar 13, 2012, 14:47:44 POSLE PODNE
www.experience-hosting.info/referal/poen.php?korisnik=Japan
Idemo svi kliknuti fb ce donirati 1 dolar,dijetu kojem je potrebna operacija,ali trenutno se mora odgoditi zbog nedostatka financijskih sredstava..
Vama ovo nista ne znaci,a nekome mnogo..
omg  ??? decko lood si skrooooooooz
Follow me na Instagram @sixmatic

Citat: StjepanS poslato Oktobar 13, 2012, 19:02:22 POSLE PODNE
Citat: [DV] |SUMO| Coldplay poslato Oktobar 13, 2012, 17:07:18 POSLE PODNE
Uskoro :D

heh znao sam da nesto otvaras samo si se izmotavo jbg Å¡ta da kazem ispo si [cenzura]..  ;)
Vidi, u ono vrijeme sam mislio otici, ali sam se vratio, i mislim da je bolje za OG da sam otisao... Vama zelim najvecu srecu da uspijete, i ja znam da ocete ;) ... Samo ja cu i jesam neozbiljan sto sam vas stalno napustao i dolazio, bolje je da ste me se rijesili ;)

Zlatan_Ibrahimovic

Ja namjeravam otvarat serv, da je mod od 0,ali u ovim danima servera ima preko 50 (balkanskih RP).Pa mi se ne isplati da mi djabe propada.
Poslednja Izmena: Oktobar 13, 2012, 19:10:47 POSLE PODNE od FЯ3AΚ


Citat: ...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Oktobar 13, 2012, 19:16:59 POSLE PODNE
Ne seri kao prvo ja imam 3 kruga oni 2 moj je crno narandzaste boje a ja nisam nista ukrao ako imas neku primedbu obrati se akardu jer ga je on radio.

Pa joj, sada nisu nimalo slicni... -.-'
Poslednja Izmena: Oktobar 13, 2012, 19:20:45 POSLE PODNE od [DV] |SUMO| Coldplay

Citat: ...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Oktobar 13, 2012, 19:20:46 POSLE PODNE
aj dobro kopirao sam al barem neradim logo u paintu i nenazivam sebe designerom...

Hahaha logo u paintu :D :D :D
Ovo ide u sign...

Ma nezanimaju me tvoji debilni komentari... Ti napravi bolje ja cu se objesit.... Ali ti ne Accardo!

Ja sam ti lijepo reko napravi bolje... Ako napravis ja cu se pokopat... Ali nemoj traziti pomoc od Accardo-a... On je od mene bolji, i predobar je dizajner, dok si ti -.-'

Alo lopove, oces da te karam ja malo,a?

Zlatan_Ibrahimovic

A sta se svadjate.Ja sam gori od vas. (Malo sam sj*bao post prije nekoliko sek.)
Poslednja Izmena: Oktobar 13, 2012, 19:40:53 POSLE PODNE od FЯ3AΚ


Samo ti je ovaj prilicno dobar, a ostale ni qrcu nisu dobri

AE bre smirite se, philipse, oladi brt ako imas grama mozga -.-
Poslednja Izmena: Oktobar 13, 2012, 19:55:34 POSLE PODNE od [YUB] SteXi.ılllı.

Citat: ...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Oktobar 13, 2012, 19:57:09 POSLE PODNE
Ide mi na zivce..Nemogu da cutim kad znam da sam u pravu

Bas zbog toga, tebi nesto ide na zivce, i odmah poludis na sve... To odmah ukazuje da nisi stabilan momak... Sto znaci da si poludio na Xepticu na Codu, a sad ces u na Union... Previse si opsjedunt sampu, izadji malo vani -.-'