[MAP] ColdPlay Market

Započeo Coldplay, Septembar 05, 2012, 19:01:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MadeBy- ColdPlay

Time- 1h-1.30h

Ideja- ColdPlay

Credit's- Ryder -__- (uzeo sam ovaj opis :D )

Komentar- Ovo mi je prva mapa u zadnjih 5 mjeseci, a inace imam samo 3-4 mape ukupno, ali te prve 3 mape sam napravio bezveze. Sada sam se potrudio da bude sto vise detalja, sto vise RP, i naravno, sto vise detalja. Zelio bih ocjenu, kritike i pohvale

Mapa- ColdPlay Market

Opis Mappe (( IC ))- (( Pa evo, malo da i ja odem u mappanje :D... Inace ulozeno je mnogo prezicnosti, volje i truda. ))
Sank je jako lijepo uradjen, mozete pregledati meso koje posluzuju, takodjer, ima i televizija gdje mogu gledati vijesti/sport. Mozete takodjer svako jutro procitati novine, te sjesti i popiti jutrarnju kavu. Ima mnogo slika, koje uljepsavaju ambijent, mozete kupiti neku cokoladicu, otici i na WC.































Mapa u prvom planu- Ovako je trebala izgledati mapa, ovo sam imao u planu, ali kasnije sam poceo jos :D




Ocjena- Molim vas ocjenite iskreno, bila kritika ili pohvala ;)
Poslednja Izmena: Septembar 05, 2012, 19:21:24 POSLE PODNE od [OG:RP] ColdPlay



Odlično 10/10,ja ti znam popravit tu grafiku u GTA ...



Stari covek

Vec sam rekao na skype-u sjajna mapa 10/10 :)

Predobra mapa, 10-ka od mn  ;D
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Odlicna mapa,cisti cener :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Svaka ti cast 100/10!!


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Super je mapa, najbolji si :D
@Leonov: Reci i meni, imam isti problem :)

Oohohohhhh  ;D
Nisam se nadao ovakvim dobrim ocjenama :)
Hvala :)

Vrlo si dobar :D samo nastavi mapat  ;) 10/10  :-*
Follow me na Instagram @sixmatic

[quote author=[OG] TerminuS link=topic=52776.msg384440#msg384440 date=1346871683]
Vrlo si dobar :D samo nastavi mapat  ;) 10/10  :-*
[/quote]
Hvala, nakon ovakvih ocjena, naravno :D

Dobro jeste 9/10 zbog onih zidova od spolja