Prvi server na kome ste igrali

Započeo [AG]ukolazaNinje, Septembar 02, 2012, 13:11:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

CH penls1 mod 2006 il 2007 ne sjecam se dobro . onda na GF-u od 2008 - 2010, 2011 Edimay, pa onda po drugim serverima manje poznatim i s malo igraca ;)
Mike Marquez | House of Rave is Trippy Place ! |


n.o.o.b.o.t , kad je imao oko 25-30 redovnih igraca   ;D

Boris Spice

neki stunt strani xD pa sam mjenjo te stuntove i onda na Edimax,pa GeForce,onda sam poceo nesta ja skriptat pa je bilo more servera i onda sad Balkan Ulice :)

N0NE

Citat: ...Neno... poslato Septembar 03, 2012, 15:23:13 POSLE PODNE
CroHerze,dolazak Zorana (Djure) te njegovog 2.0 moda,pocetak,slucajno saznao za SA:MP od prijatelja koji mi ga je install i koji me registrovao na CH,inace,jedno 3h za registraciju,posto niko nije znao na RolePlay pitanja odgovorit  :D
Nakon toga,RolePlay Factory,pa onda SWAT4SAMP (Strani - TDM) i sad RiverSide!

dobar si ti bio, meni su trebala 2 dana jer sam dobio tolko kick-ova da mi se nije dalo ulazit xD



Prvi i jedini server na kome sam bas igrao je Balkan Underground, 2000h igre  :D
Sad cekam ReOpening Old Generationa  8)

Stari covek

Poceo na BU na nagovor Lepotica jer sam govorio da je samp glupost (posto je on igrao i po 13h dnevno i vise mislim da je jednom rekao da je stigao do 18h na dan). I ubrzo sam i zavrsio sa igrom kasnije malo na NSG i to je to...

Offtopic* Ja i dan danas odem se na NSG malo zabavit :D Najzesci mi je NRG parkour i derby :D

Croherze, jos davne 07' ili 08' nisam siguran.. Ugl. na DM serveru, saznao za to preko PCPlay casopisa kada je objavljen clanak o SAMP-u i gore navedenom serveru :) (to bilo kad bila ekipa; r4z0r, pliva, david prime i ostali)
Poslednja Izmena: Septembar 03, 2012, 20:12:13 POSLE PODNE od LuKsA
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Balkan Express  trenutno  Global Gaming x 1.4    ;D

Stari covek

Citat: Shockâ,,¢ poslato Septembar 03, 2012, 20:08:18 POSLE PODNE
[quote author=[OG:RP] Mr.Gagi link=topic=52588.msg383230#msg383230 date=1346694412]
Poceo na BU na nagovor Lepotica jer sam govorio da je samp [cenzura]ost (posto je on igrao i po 13h dnevno i vise mislim da je jednom rekao da je stigao do 18h na dan). I ubrzo sam i zavrsio sa igrom kasnije malo na NSG i to je to...
Sry za offtopic ali jer mislis na NSG stunt  server ?
[/quote]
Naravno,, sjajan je server. Izgubio sam zivce sa onim skakanjem na biciklu.

Moj gagi pa kako s bicikolm :D ono sam presao, sve parkourove, najjaci stunt server ;)

Inace Romania Super Stunt server je slican tomu, samo ima vise igraca+ vise mapa... Neznam kada sam ga vidio da ima ispod 200 igraca :D