[MAP] Rich Island | By TerminuS

Započeo TerminuS, Septembar 02, 2012, 12:46:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Ovako sam ja nešto na MineCraftu baš danas napravio haha :D Odlična mapa! Pohvale

9/10, objekat na 0:32 ti nije dobro uklopljen. Moj prijedlog da mapaš po koordinatama, znači ono X Y Z.




7/10 - Razlog?
Ovako, kao prvo non stop radis po istom principu 0.3e i 0.3c objekte koristis i svi misle da si ti odlican maper, a zapravo noobovske greske pravis i nemas talenta za detalje.. sve su ti mape prazne.. i ne uklopljene.
Greske:
1. 0:32 - Podovi se mimoilaze
2. 1:36 - Ograda u Vazduhu.Gledas li ti kad mappas?
3. 1:04 - Pod, drveni pod uopste nije precizan pogledaj kako se ne uklapaju dva objekta poda.
4. 1:12 - Samo gledajte, kada prolazi pored onih zidova jasno se vidi da nije uklopio dobro (ne preciznost)
5. 0:26 - Plafon nije precizno stavljen...


Ima jos ali me mrzi da stavljam..
Decko brate trebas jos ucit.


Citat: Force poslato Septembar 02, 2012, 16:51:09 POSLE PODNE


7/10 - Razlog?
Ovako, kao prvo non stop radis po istom principu 0.3e i 0.3c objekte koristis i svi misle da si ti odlican maper, a zapravo noobovske greske pravis i nemas talenta za detalje.. sve su ti mape prazne.. i ne uklopljene.
Greske:
1. 0:32 - Podovi se mimoilaze
2. 1:36 - Ograda u Vazduhu.Gledas li ti kad mappas?
3. 1:04 - Pod, drveni pod uopste nije precizan pogledaj kako se ne uklapaju dva objekta poda.
4. 1:12 - Samo gledajte, kada prolazi pored onih zidova jasno se vidi da nije uklopio dobro (ne preciznost)
5. 0:26 - Plafon nije precizno stavljen...


Ima jos ali me mrzi da stavljam..
Decko brate trebas jos ucit.


Aj ti bolje uradi? jeste da ima greske to gdje si stavio ali nece provesti 12 sati praveci jednu mapu bez greski, svi imaju greske  ::)
ON mapa 9/10  ;)

Citat: Force poslato Septembar 02, 2012, 16:51:09 POSLE PODNE


7/10 - Razlog?
Ovako, kao prvo non stop radis po istom principu 0.3e i 0.3c objekte koristis i svi misle da si ti odlican maper, a zapravo noobovske greske pravis i nemas talenta za detalje.. sve su ti mape prazne.. i ne uklopljene.
Greske:
1. 0:32 - Podovi se mimoilaze
2. 1:36 - Ograda u Vazduhu.Gledas li ti kad mappas?
3. 1:04 - Pod, drveni pod uopste nije precizan pogledaj kako se ne uklapaju dva objekta poda.
4. 1:12 - Samo gledajte, kada prolazi pored onih zidova jasno se vidi da nije uklopio dobro (ne preciznost)
5. 0:26 - Plafon nije precizno stavljen...


Ima jos ali me mrzi da stavljam..
Decko brate trebas jos ucit.


jbg svako ima greske. ne kontam sta ima veze sto mapam uvjek sa 0.3e Objektima O.o. i volio bi vidjeti tebe da uradis nest ovako :D Peace brothaa  :-*

@Ostali - Hvala :)
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2012, 17:02:59 POSLE PODNE od [OG]TerminuS
Follow me na Instagram @sixmatic

Nije lose ali mislim da bi kuca na ostrvu trebala biti malo življa

Uvijek je bio bot ,al je znao mapat 10/10  ^_^


Koji ti je id ovog zida što si pravio od njega kuću?


Uf,sve bolje od boljega.
Svaka čast imaš like na yt od mene.
Imaš nekih greškica u mapi ali, ok je sve ...
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N