GTA & SAMP

Započeo Speedy, Septembar 01, 2012, 23:53:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Eh ovako;
Do nedavno mi je radio i GTA i SA:MP no kad sam skenirao računalo sa AVG-om obrisalo mi je GTA i SA:MP(vjerojatno su imali viruse) i ja onda obrisao AVG poÅ¡to sam obrisao sve ostalo te vratio GTA i SA:MP na računalo, no onda mi se ukazao problem: Kliknem na GTA i prikaže da se ućitava(ono na miÅ¡u kružić kraj njega) i nakon 2 sekunde prestane i niÅ¡ta se ne dogaÄ'a. Reistalirao sam windowse(original*) i dalje isti problem, ima netko nekakvo rijeÅ¡enje?

P.S za glu-pe komentare: - Reinstalirao sam GTA!!!!!

imao sam ranije isti problem i isto sam reinstall windows koj ej jos imao leglani AV -.-"

Uglavnom, iako si reinstall sistem, verovanto si formatirao samo C particiju a D ostavio, uzmi skini Revo Uninstaler i pomocu njega obrisi gta i samp, tek ga onda instaliraj, ako to ne pomogne, instaliraj GTA na drugoj particiji.


btw, na kompu ne reinstaliras windowse vec windows
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2012, 01:07:42 PRE PODNE od [BR]Maki187

[quote author=
Maki187 link=topic=52546.msg381911#msg381911 date=1346540814]
imao sam ranije isti problem i isto sam reinstall windows koj ej jos imao leglani AV -.-"

Uglavnom, iako si reinstall sistem, verovanto si formatirao samo C particiju a D ostavio, uzmi skini Revo Uninstaler i pomocu njega obrisi gta i samp, tek ga onda instaliraj, ako to ne pomogne, instaliraj GTA na drugoj particiji.


btw, na kompu ne reinstaliras windowse vec windows
[/quote]

Formatirao sam obje particije, sad ću probat Revo Uninstaler..
Ma windowse,win,windows ista pizda materina  ;)

*sry za dp

ne radi jos uvijek  :-X
neko drugo riješenje?

[quote author=
Maki187 link=topic=52546.msg381911#msg381911 date=1346540814]
imao sam ranije isti problem i isto sam reinstall windows koj ej jos imao leglani AV -.-"

Uglavnom, iako si reinstall sistem, verovanto si formatirao samo C particiju a D ostavio, uzmi skini Revo Uninstaler i pomocu njega obrisi gta i samp, tek ga onda instaliraj, ako to ne pomogne, instaliraj GTA na drugoj particiji.


btw, na kompu ne reinstaliras windowse vec windows
[/quote]
Uradio sam isto ovako i uspjelo mi je imao sam isti problem valjda si nesta lose uradio :D

Proveri da li iams instaliran directx i sva ta ostala govna, microsoft .net, microsoft visual c++ i ostala govna, msm nzm, mozda ce iamti uticaja, ne znam

pokusaj sa nekim drugim CDom ima i do toga dosta