[Map] Interier za Banku 0.3e | By Ognjen_Tomanic

Započeo Rex, Avgust 31, 2012, 14:46:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Msm nez sta da kazem banka rastura sve cestitke :)
10/10 :D


finoali poznato mi je ovo malo ja mislim da je ovakav INT na NB ali eto fino je 8/10

Rex

finoali poznato mi je ovo malo ja mislim da je ovakav INT na NB ali eto fino je 8/10

Ne vnije sa NB skroz je drugaciji a na NB ne igram uopste jel mi se server ne svidja,a mapu sam ja licno smislio


Rex

Hvala ako budem radio novi int od banke potrudicu se da sve bude precizno zajedno sa podom ;)



Svidja mi se banka dobro bi ovo bilo da se ovo ubaci na server posto samo neki unikatni i dobri serveri imaju unikatne intove za banke ovi ostali sve onaj jedan isti mali tako da ovo nije lose ali je malo neprecizno i moze da se jos malo toga doda posto malo vise lici na postu :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Rex

Uopste nije problem doraditi mapu samo treba uci u MTa upisati koordinate i srediti mapu malo bolje
Da mapa jeste unikatna ja jos nisam vidjao ovakvu mapu na nekome serveru

6/10



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

7/10


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


Rex

Hvala vam svimaaa ;D
@mihael22  Odes negdje uvis i i krenes prvo napravis pod pa zidove i kada napravis prostoriju krenes da je sredjujes unutra ili kako sam ja uradio nasao sam neku vec prostoriu samo je ogradio sa zidovima ubacio novi pod i krenuo sa radim

Rex

Sutra cu da popravim pod i sve sto mi nije tacno zato sada napisite sve gdje nije tacno uradjeno mapa da mogu sutra da ispravim i postavicu nove slike