[OG:RP] Old Generation RolePlay 0.3e | 29.08.2012 ; 14:00

Započeo Stari covek, Avgust 27, 2012, 18:27:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

[quote author=[OG:RP] Stari covek link=topic=52059.msg377570#msg377570 date=1346085813]
Citat: Viper747 poslato Avgust 27, 2012, 18:41:31 POSLE PODNE
Šta reći? Koju posluku porati? Kome?
Gagi - predobar skripter, 'ajmo reć' da je meÄ'u najboljim skripterima na Balkanu, 100%.
undeR. čovjek predobro radi forume, razumije se u HTML/PHP i ostala sranja.
ukolazaNinje - čovjek koji sve zna i ima dosta iskustva u MTA.
Baja - on vam sigurno služi za plaćanje i ta sranja, hah, šalim se. :P
Vidite moj komentar i prosudite server sami. OG je osuÄ'en na uspijeh, ako propadnu to znači da postoji paralelan univerzum gdje su oni uspjeli. xD :)
Zaboravio si TerminuS-a doktor u mapanju..
I hvala za ovo i mi se nadam da cemo uspeti :)
[/quote]
Ah, ne znam šta mi je bilo da zaboravim nadodati takvog mappera, sry Terminus brate, ma svi znamo da predobro mapuješ. :D :O

Ja neznam kakvi su u vas Srbiji biznisi tj. placate da bi usli u neki biznis  ::) ali kod nas u BiH mozes 24h da ulazis i izlazis ,a da nista neplatis.
btw. Sretno ti.
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2012, 18:58:53 POSLE PODNE od pllopen

Ulaz u klub? Ulaz na bazen? sve besplatno? jeste da to nije bas takav biznis, ali rodjace, ovo je igrica :)






Citat: Viper747 poslato Avgust 27, 2012, 18:41:31 POSLE PODNE
Šta reći? Koju posluku porati? Kome?
Gagi - predobar skripter, 'ajmo reć' da je meÄ'u najboljim skripterima na Balkanu, 100%.
undeR. čovjek predobro radi forume, razumije se u HTML/PHP i ostala sranja.
ukolazaNinje - čovjek koji sve zna i ima dosta iskustva u MTA.
Baja - on vam sigurno služi za plaćanje i ta sranja, hah, šalim se. :P
Vidite moj komentar i prosudite server sami. OG je osuÄ'en na uspijeh, ako propadnu to znači da postoji paralelan univerzum gdje su oni uspjeli. xD :)
Hvala care, cenim sto je od tebe! ;)

@Ostali: Hvala, ocekujemo vas, ko ne dodje sisa :D
Salim se...Dodjite i zezajte se sa nasom ekipom...Ako budete aktivniji, bolji od ostalih mozete da dobijete i veci status.
Zapamtite jedno u vezi naseg servera: Nasa administracija brzo prepozna kvalitet i nagradi...Vase je da se potrudite da tu nagradu opravdate! :D

[quote author=[OG:RP]ukolazaNinje link=topic=52059.msg377694#msg377694 date=1346094580]
Citat: Viper747 poslato Avgust 27, 2012, 18:41:31 POSLE PODNE
Šta reći? Koju posluku porati? Kome?
Gagi - predobar skripter, 'ajmo reć' da je meÄ'u najboljim skripterima na Balkanu, 100%.
undeR. čovjek predobro radi forume, razumije se u HTML/PHP i ostala sranja.
ukolazaNinje - čovjek koji sve zna i ima dosta iskustva u MTA.
Baja - on vam sigurno služi za plaćanje i ta sranja, hah, šalim se. :P
Vidite moj komentar i prosudite server sami. OG je osuÄ'en na uspijeh, ako propadnu to znači da postoji paralelan univerzum gdje su oni uspjeli. xD :)
Nasa administracija brzo prepozna kvalitet i nagradi...Vase je da se potrudite da tu nagradu opravdate! :D
[/quote]

Aj' ne izvaljuj se :P :D xD


Vegas.

Gagi ovaj problem sam ti već jednom poslao, takoÄ'e da ne bude zabune ovo nije pravi IP 158.255.211.144:7789, neki botovi kopiraju.

Stari covek

Citat: Vegas. poslato Avgust 27, 2012, 21:32:07 POSLE PODNE
Gagi ovaj problem sam ti već jednom poslao, takoÄ'e da ne bude zabune ovo nije pravi IP 158.255.211.144:7789, neki botovi kopiraju.
Hvala, resicu ja taj problem.

EDIT:
Vidim sada oboren je i rekord na forumu:
Most Online Today: 62. Most Online Ever: 62 (Today at 08:36:49 PM)
A sada je: 20 Guests, 39 Users
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2012, 21:43:44 POSLE PODNE od [OG:RP] Stari covek

Tim koji je radio mod i koji radi cijeli community je odlican...vidim samo uspijeh u OG-ovom radu u buducnosti :D



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.