[Pomoc] Left 4 Dead 2

Započeo Coldplay, Avgust 25, 2012, 21:45:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako, kupio sam igru, sve sam uredno insalirivao, ali me trazi producit key, koji na CD-u nikako ne mogu naci... Pretrazivao sam warreze i sve, ali izgleda da se mora kupiti igra, i da je na CDu product key, kojeg ja nikako nemogu naci... Ako moze, ili ako je netko voljan preko TeamViewer-a da mi pokusa naci.
Zahvaljujem
:)

ako si kupio moras u kutiji imat cd-key

[quote author=[OG] ColdPlay link=topic=51913.msg376539#msg376539 date=1345923946]
Ovako, kupio sam igru, sve sam uredno insalirivao, ali me trazi producit key, koji na CD-u nikako ne mogu naci... Pretrazivao sam warreze i sve, ali izgleda da se mora kupiti igra, i da je na CDu product key, kojeg ja nikako nemogu naci... Ako moze, ili ako je netko voljan preko TeamViewer-a da mi pokusa naci.
Zahvaljujem
:)
[/quote]

Kada se dogovoris sam sa sobom javi se :)

EDIT: sto se tice kupovine CD-a mislim da nije moguce jer se igra igra preko STEAM-a
Poslednja Izmena: Avgust 25, 2012, 21:59:48 POSLE PODNE od Ricky_Danzel

Citat: [BB]Eagle poslato Avgust 25, 2012, 21:55:16 POSLE PODNE
Jel ti trazi kada hoces da instaliras ili kad hoces da udjes u igru?
Ako je ovo drugo samo skini crack.
Tijekom instalacije me pita
Citat: Don Conellâ,,¢ poslato Avgust 25, 2012, 21:57:54 POSLE PODNE
ako si kupio moras u kutiji imat cd-key
U tome je problem, nema ga
Citat: Ricky_Danzel poslato Avgust 25, 2012, 21:58:42 POSLE PODNE
[quote author=[OG] ColdPlay link=topic=51913.msg376539#msg376539 date=1345923946]
Ovako, kupio sam igru, sve sam uredno insalirivao, ali me trazi producit key, koji na CD-u nikako ne mogu naci... Pretrazivao sam warreze i sve, ali izgleda da se mora kupiti igra, i da je na CDu product key, kojeg ja nikako nemogu naci... Ako moze, ili ako je netko voljan preko TeamViewer-a da mi pokusa naci.
Zahvaljujem
:)

Kada se dogovoris sam sa sobom javi se :)

EDIT: sto se tice kupovine CD-a mislim da nije moguce jer se igra igra preko STEAM-a
[/quote]
Ma mora se kupit, inace nemas product keya...
Moze li mi barem netko pokusat preko team viewera?




Citat: eQ| Cubee poslato Avgust 25, 2012, 22:15:00 POSLE PODNE
Ako ti treba onaj kod to mozes naci ovde ;D http://www.serials.ws/index.php
Ama, 100 % sam siguran da serial ima na DVD-u, samo ga neznam naci...


Nemorate vi meni govoriti gdje da nadjem serial, jer znm da ga imam na DVDu samo ga neznam naci... Ako moze netko da kaze, ili da pokusa preko teamveawera... Znaci na DVDu samo nezz gdje

[quote author=[OG] ColdPlay link=topic=51913.msg376569#msg376569 date=1345926702]
Nemorate vi meni govoriti gdje da nadjem serial, jer znm da ga imam na DVDu samo ga neznam naci... Ako moze netko da kaze, ili da pokusa preko teamveawera... Znaci na DVDu samo nezz gdje
[/quote]
Ako si kupio original -.- onda moras imati na kutiji ti dodje...ali ova igra se kupuje preko steam-a i tamo dobijes kod za aktivaciju

inace koliko si platio igru?

Nije to vazno koliko sam ja platio, prodavac mi je lijepo rekao, ''Unutra imas aktivaciski kod, ako ga ne nadjes, slobodno se vrati, pa cu ti pokazat''... A sad meni se neda ici do njega, pa ako netko od vas zna?

I opet vam kazem, na DVDu je!

ako si kupio igru onda ce ti bit na poledini kutije(unutra sa ljeve strane) ispod knjizice sa uputsvima

Lik mi je iskljucivo rekao da je na DVDu, da ga je on stavio, inace nije orginal... Na DVDu je...

[quote author=[OG] ColdPlay link=topic=51913.msg376741#msg376741 date=1345971671]
Lik mi je iskljucivo rekao da je na DVDu, da ga je on stavio, inace nije orginal... Na DVDu je...
[/quote]
ako nije original imas poseban setup za igru
tako sam ja kad sam isprobavo metreo 2033 instaliro