Fuck sta radeeeeee.....

Započeo Jiganov, Maj 28, 2009, 21:28:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Et  i meni je oboren forum...Mozetel mislit trazili su od nas domenu da mu damo nismo htjeli ustvari mi smo kupili domenu i on je za uzvrat oborio forum.....Na ovom forumuj e NodY.....Daj pls nesto poduzmite.....

MISLIM DANAS NAM NEDAJU MIRA OVI HAKERI...TAMAN MI DOBRO KRENULO MOD RADIMO NOVE ORGANIZACIJE NIKAD NEVIDJENE I SAD ME POCELI JEBAVAT...........
Poslednja Izmena: Maj 28, 2009, 21:31:36 POSLE PODNE od Amer_Mondo

Ma nisu to hakeri tu su dijeca koja su se uzivila i misle da su hakeri a zapravo mogu meni slobodno da lizu jaja dok im budem mamu jebo.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Ma mater im ja...Mislim taman dobro krenulo nasao PRO skirptera evo radimo sad oko moda i oni obaraju......

xD ovo si ti uradio ili neki drugi administrato..
neko je caprko po admin panelu ovo se desilo i meni jednom




a JA SAM pitao moje i rekli su da nisu nista dirali ja sam prvo mislio da je to neko uradio od mojih al onda mi je nodY reko jesil vidio sta sam vam sa foruma uradio.......A sad ja neznam kako da vratim to....

kazem ti to je neko caprko u admin panelu da je neko hacko forum opeste se nebi mogo otvoriti neko je menu s***




Ok vidjet cu sa ovim mojim  :police:

Citat: Amer_Mondo poslato Maj 28, 2009, 22:09:57 POSLE PODNE
Ok vidjet cu sa ovim mojim  :police:
a to mozes samo vratiti da reknes hosteru mislim ja sam bar tako




zerocoolos

skini settings.php i popravi inf o temi i o msql bazi

Pa ako imas IP lako se prijavi, nego ni ti ni admini ne primajte od stranaca nikakve podatke tj dobro se cuvajte kad primate jer vam ubace keylogger pa vam upadnu i urade sta oce bez problema.

matejdz

Danas na svijetu postoje svakakve vrste freakova, ali ovakve jos nisam vidio :-*

Mislim na "hackere"

Ma sto smo vec pomenuli nisu to hakeri....To su djeca koja misle oni su BOGOVI.......Ja sam tom liku reko vrati mi forum i necemo e prijavljivat....Ako nevrati odma prijava ide i nek se fino sa murijom raspravlja...Et.......Mislim neznam sta sam im skrivio bas smo fino server poceli......Ama bas nista nisam uradio.....

kontaktiraj me na MSN,ja cu ti povratit forum ;)

[email protected]

matejdz


Jos nekontate sta ocu reci xD
Vako je kada neko hacka forum
http://slike.hr/vidi/web12.png
A vakvo kada neko unutra iz admin panela caprka po opcijama ja mislim da je caprko za smajlije ili teme ja sam bio za teme pa mi se sjebalo nesto oko direktorija
http://slike.hr/vidi/web22.png