MTA vs SAMP

Započeo htmostar, Avgust 20, 2012, 21:17:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


dobrisinek

Bez MTA nemozes server napraviti, na MTA mozes takoÄ'er igrati servere, SAMP mi je bolji za igranje.

MTA 55%
SAMP 45%

U MTA mozes napraviti bolji server...tj. imas milion puta vise i boljih opcija nego u sampu...
Probajte igrati MTA, jako je dobar...
Dobar za RP servere..

Ali jbg mi smo navikli na Samp tako da nam je on bolji...:D

Ali sto se tice Race servera na MTA...Uhh too mora da probate, stvarno sad sam malo igrao na race  serverima...znate kako je dobro, nisam mogao da vjerujem xD
Poslednja Izmena: Novembar 03, 2012, 04:27:17 PRE PODNE od |_Neerrmmiinn_| ^_-


MTA je zakon,ali je na SAMP-u ekipa :)
CroHerze RP Mapping Team - FR Mapping Voditelj - FR Admin


SAMP <3 :)
Poslednja Izmena: Decembar 02, 2012, 18:52:12 POSLE PODNE od [BD]Maxwell
//



ja sam naviko na samp pa mi je on bolji,al imam par kolega sta su igrali i na MTA kazu da tamo mozes napravit skoro sve ko u realnom svijetu jer se moze bolje modat i bolje naskriptat neke stvari sta se u sampu nemoze,dosta stvari sta mi tek sad smo dobili u 0.3e ili u 0.3d je na MTA postojalo jos za verzije sampa 0.3a ak ne i prije

Sve to svi znaju, ali jbg...
Cinjenica je da mnogo ljudi ima na SA:MP-u,
a na MTA mnogo malo... I jbg :D

SnG

*

Ja nisam toliko informisan tacnije nisam inofrmisan nikako, ali me zanimaju te stvari, kolik osam shvatio SAMP je za San Andreas a MTA za GTA IV???

Citat: SnG poslato Februar 07, 2013, 12:27:40 POSLE PODNE
Ja nisam toliko informisan tacnije nisam inofrmisan nikako, ali me zanimaju te stvari, kolik osam shvatio SAMP je za San Andreas a MTA za GTA IV???

Ne, MTA je isto za GTA San Andreas.

Last nick: Paradox

SnG

*

Pa zasto ima manje igraca MTA, msm zasto se igra samp, ako je ustvari bolji MTA, dali su u pitanju performance racunara ili nesto skroz drugo...

Jel ima tema na forumu da se malo informisem?

Ovo ti je jedina tema, pa izvoli pitaj... :D

Objasnicu ti ukratko... Obe modifikacije su namenjene za igranje San Andreasa online,
dakle, SA:MP je prvi poceo i privukao paznju, ljudi su se navikli i to je to...
Ogromna vecina servera je na SA:MP modifikaciji...

Dok je MTA krenuo kasnije, ali su brze napredovali i za kratko vreme
napravili bolju modifikaciju, samim tim, igraci koji zele da igraju bolje, prelaze na MTA,
a drugi ostaju na SA:MP-u... Toliko o tome :)

MTA. Baš sam se prebacio i igram aktivno MTA:DayZ i na DDC serverima :)