TKO MI U OVOM POMOGNE KRALJ JE Molim vas pomozite mi

Započeo Lukateklic, Avgust 19, 2012, 20:47:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kako kada se napravi kucni server ... kako da neko drugi ude na njega .... ili kad preko hamachi-a pravim , i kad netko nema hamachi oce se moci spojit na server ...  ;D

evo ti za ako imaš Gigaset SX763 dsl: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=28319.0

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0

da ali kad ugasim komp adresa mi se mijenja jeli tako =?=

Citat: Lukateklic poslato Avgust 19, 2012, 20:56:11 POSLE PODNE
da ali kad ugasim komp adresa mi se mijenja jeli tako =?=

kad resetiraš ruter... pa ionako ti ljudi nemogu biti na serveru dok si ti offline..

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0

Da ali sad ako mi je neka adresa .... sad kad bi restarto komp. promijenila bi mi se adresa i onda svaki put tamo .novu adresu stavljat .. kontas kralju

Citat: Lukateklic poslato Avgust 19, 2012, 21:15:47 POSLE PODNE
Da ali sad ako mi je neka adresa .... sad kad bi restarto komp. promijenila bi mi se adresa i onda svaki put tamo .novu adresu stavljat .. kontas kralju

Pa svaki put stavi novu adresu -.-.. nemogu ti ja tu pomoć... koda je teško otić na whatsmyip.com ?

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0


a mozete li mi u ovome pomoci ... kada bi napravio server preko hamachi-a (ako znate sta je to) ... i sad ako bi napravio server preko njega , bili netko tko nema hamachia mogo uci na server molim vas recite mi

Citat: Lukateklic poslato Avgust 19, 2012, 21:28:16 POSLE PODNE
a mozete li mi u ovome pomoci ... kada bi napravio server preko hamachi-a (ako znate sta je to) ... i sad ako bi napravio server preko njega , bili netko tko nema hamachia mogo uci na server molim vas recite mi
ne ne znamo sta je hamachi

Malo si profulo naziv teme.. LOCK i citaj pravila podforuma ubuduce!
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.