Informacije na KLIK

Započeo nastoe, April 09, 2010, 00:21:35 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

nastoe

Citat: [ED] ZicMortal poslato April 09, 2010, 23:10:49 POSLE PODNE
Isto tako ovo je dobar FS koji recimo moze posluziti adminima umjesto /check. Ali vidim slicno si napravio kao onaj PM sistem od vec neznam koga sa samp foruma (OnPlayerClickPlayer).
Nije to sa samp foruma to sam sve ja radio, a naucio sam sa samp-wiki.com gdje su i vecina skriptera, sta se tice PM systema njega cu uskoro zavrsiti kao i Countdown system, takoder vidim da puno ljudi odjednom zeli otvoriti stunt server tako da cu poceti raditi i stunt mode pa cu ga staviti na download
Poslednja Izmena: April 09, 2010, 23:56:15 POSLE PODNE od [EFS]ЄxԎЯЭmЭ_ҏӦWЭЯ

Ma nekazem ja da si ti to od tog sistema nego na tu foru (OnPlayerClickPlayer).
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

nastoe

Da to je...Ali ta fora je vec uobicajna nista novo...

Mozes uradit nest slicno ovom na click?:

dcmd_stats(playerid,params[])
{
new string[128];
new pDeaths;
new player1, h, m, s;

if(!strlen(params)) player1 = playerid;
else player1 = strval(params);

if(IsPlayerConnected(player1))
{
    TotalGameTime(player1, h, m, s);
if(AccInfo[player1][Deaths] == 0) pDeaths = 1;
else pDeaths = AccInfo[player1][Deaths];
format(string, sizeof(string), "|- %s Statistika -|",PlayerName2(player1));
SendClientMessage(playerid, green, string);
format(string, sizeof(string), "Ubojstava: [%d] | Umiranja: [%d] | Ratio: [%0.2f] | Novci: [$%d] | Vrijeme: [%d] sati [%d] min [%d] sec |", AccInfo[player1][Kills], AccInfo[player1][Deaths], Float:AccInfo[player1][Kills]/Float:pDeaths,GetPlayerMoney(player1), h, m, s);
return  SendClientMessage(playerid, green, string);
} else
return SendClientMessage(playerid, red, "Igrac nije na serveru!");
}

turker_kc

lijepa ideja, mislim da sam ovo vidio vec na ST serveru jos kad su se prebacili na 0.3...

a ovo za PM to je bilo i na testiranju 0.3 stisno si na ime igraca i mogo si mu poslat poruku

nije unikat i nije tesko vijerujem ali za DM server lijepo za vidjet :p

GJ

nastoe

Sada jedan dan cu napraviti v2.0 verziju u kojoj ce biti nekih "special" featursa ;)

Ljepo,a ovo za pm na klik ima isto na CH DM serveru,super je to

nice xD ja isto koristim ovaj neon kad stisnem tab to xD vidio sam ovo na ST vec, al dobro uraÄ'eno xD
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012