"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja sam nov ovde i gledam malo po forumu i viidim negde neke YCMD i CMD i ZCMD sta je to i kako se to gleda jel vidim da je nešto važno.

To su procesori komandi.Vise o njima imas na oficijalnom samp forumu ako si zainteresovan

Kada sam namestio gamemod na server i usao datum i vreme mi nisu bili tacni i ja sam nasao u skripti ali kako da namestim
Link slike - http://imgur.com/a/ckTeE

Citat: Nexus2002 poslato Januar 03, 2017, 14:39:38 POSLE PODNE
Kada sam namestio gamemod na server i usao datum i vreme mi nisu bili tacni i ja sam nasao u skripti ali kako da namestim
Link slike - http://imgur.com/a/ckTeE
Pokreni temu u podforumu pomoc u vezi pawn skriptanja

Trebam /pustiyt sistem... po mogucnosti da se moze dodatu u Filterscript...
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Zdravo ljudi, da nema neko South Europu od Gredija hitno mi je potrebna !!!

Ima li neko komandu /aveh ili /avozilo svj al da je obicna samo da se auto moze spawnati...

Citat: ᐯιρÑ"яâ,,¢ poslato Januar 13, 2017, 11:23:01 PRE PODNE
Ima li neko komandu /aveh ili /avozilo svj al da je obicna samo da se auto moze spawnati...

Izvoli, licno sam je za tebe napravio  ;D
[pawn]YCMD:aveh(playerid, params[], help)
{
   #pragma unused help
   if(UlogovanProvera[playerid] == 0) return SCM(playerid,-1,""BELA"Moras biti ulogovan da bi koristio komande!");
   if (PlayerInfo[playerid][pGM] >= 1 || PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1)
   {
       if(AdminVozilo[playerid] == 1) return SCM(playerid,-1,""BELA"Vec ste stvorili jedno admin vozilo, unistite ga (/dveh)");
       new idcar,boja1,boja2;
       new Text3D:adminslabel3[MAX_VEHICLES];
       if(sscanf( params ,"iii", idcar,boja1,boja2)) return SCM( playerid,-1,""BELA"/aveh [id] [boja1] [boja2]");
       if(idcar < 400 || idcar > 611 ) return SCM(playerid,-1,""BELA"ID vozila ne moze biti manji od 400 ili veci od 611!");
       if(boja1 < 0 || boja2 < 0 || boja1 > 255 || boja2 > 255) return SCM( playerid,-1,""BELA"ID boje ne moze biti manji od 0 ili veci od 255!");
       new Float:Poz[3];
       GetPlayerPos(playerid,Poz[0],Poz[1],Poz[2]);
       adminvozilo[playerid] = CreateVehicle(idcar,Poz[0],Poz[1],Poz[2], 0.0, boja1, boja2, 60000);
       adminslabel3[adminvozilo[playerid]] = CreateDynamic3DTextLabel("[ Staff Vozilo ]", 0x33CCFFAA, 0.0, 0.0, 0.0, 20.0, INVALID_PLAYER_ID, adminvozilo[playerid]);
       PutPlayerInVehicle(playerid, adminvozilo[playerid], 0);
       AdminVozilo[playerid] = 1;
   }
   else
   {
      SendClientMessage(playerid, -1, ""BELA"Niste ovlasceni!");
   }
   return 1;
}
YCMD:dveh(playerid, params[], help)
{
   #pragma unused help
   new Text3D:adminslabel3[MAX_VEHICLES];
   if(AdminVozilo[playerid] == 1)
   if(UlogovanProvera[playerid] == 0) return SCM(playerid,-1,""BELA"Moras biti ulogovan da bi koristio komande!");
   if (PlayerInfo[playerid][pGM] >= 1 || PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1)
   {
         RemovePlayerFromVehicle(playerid);
         Delete3DTextLabel(adminslabel3[adminvozilo[playerid]]);
       DestroyVehicle(adminvozilo[playerid]);
       adminvozilo[playerid] = -1;
       AdminVozilo[playerid] = 0;
   }
   else return SCM(playerid,-1,""BELA"Vi niste stvorili admin vozilo, pa ga ne mozete unistiti.");
   return 1;
}[/pawn]

FS Drunk Sistem ako ima ko...
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

DJ sys FS/Tut
Respect: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–..., Denis_Lapi, Blaeks, Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ, Bryant., TiXoR_,   #old_school


Pozdrav svima treba mi dobar edit GTA RPa da ima nekih 50-70k linija tako nesto... Ja sam imao neke edite ali to zbagano braco totalno..

Citat: Radisav Savicc poslato Januar 24, 2017, 21:45:41 POSLE PODNE
Pozdrav svima treba mi dobar edit GTA RPa da ima nekih 50-70k linija tako nesto... Ja sam imao neke edite ali to zbagano braco totalno..
Imas Zaru Omijevu

Citat: Harexe Seljak poslato Januar 24, 2017, 21:47:50 POSLE PODNE
Citat: Radisav Savicc poslato Januar 24, 2017, 21:45:41 POSLE PODNE
Pozdrav svima treba mi dobar edit GTA RPa da ima nekih 50-70k linija tako nesto... Ja sam imao neke edite ali to zbagano braco totalno..
Imas Zaru Omijevu
Imas link od nje ali da nije zbagani svega ti

Citat: Radisav Savicc poslato Januar 24, 2017, 21:54:01 POSLE PODNE
Citat: Harexe Seljak poslato Januar 24, 2017, 21:47:50 POSLE PODNE
Citat: Radisav Savicc poslato Januar 24, 2017, 21:45:41 POSLE PODNE
Pozdrav svima treba mi dobar edit GTA RPa da ima nekih 50-70k linija tako nesto... Ja sam imao neke edite ali to zbagano braco totalno..
Imas Zaru Omijevu
Imas link od nje ali da nije zbagani svega ti
Nema nezbugane xd uzmes gtarp i polako radis

Citat: Harexe Seljak poslato Januar 24, 2017, 21:56:11 POSLE PODNE
Citat: Radisav Savicc poslato Januar 24, 2017, 21:54:01 POSLE PODNE
Citat: Harexe Seljak poslato Januar 24, 2017, 21:47:50 POSLE PODNE
Citat: Radisav Savicc poslato Januar 24, 2017, 21:45:41 POSLE PODNE
Pozdrav svima treba mi dobar edit GTA RPa da ima nekih 50-70k linija tako nesto... Ja sam imao neke edite ali to zbagano braco totalno..
Imas Zaru Omijevu
Imas link od nje ali da nije zbagani svega ti
Nema nezbugane xd uzmes gtarp i polako radis
Pa to mi i treba daj neki GTA RP nebitno onaj obicni sto je samo preveden... Posto ja ni taj ne mogu naci...