"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam problem: radim listu svih clanova za organizacije u dialogu LIST i mogu napraviti 13 itema nmg vise... pa ako mi netko moze pomoc i reci kako da napravim do 25...
radim preko stringa i max je 2048 al je nedovoljno samo moze 13 :/
Software Developer

EDIT: rjesio sam... ty...
Poslednja Izmena: Oktobar 25, 2013, 15:28:07 POSLE PODNE od Ivan_Ino.pwn
Software Developer

Znači trebam nekoga tko bi znao prebacit na mojem modu spremanje iz dini u y_ini. Naravno dobit će i nagradu za to (novčanu ili nest slično)

Citat: [LG:RP]| Kris poslato Oktobar 25, 2013, 20:23:07 POSLE PODNE
Citat: DoMiNiK1310 poslato Oktobar 25, 2013, 20:17:40 POSLE PODNE
Znači trebam nekoga tko bi znao prebacit na mojem modu spremanje iz dini u y_ini. Naravno dobit će i nagradu za to (novčanu ili nest slično)
Tesko da ce ti neko to uradit cisto sumjam uzmi lepo pogledaj kako dini sejva i ucituje a kako yini i prebaci to
Ma lako je prebacim reg/log system ali neznam komande i ostala sranja koja se spremaju.


Pozz momci trebala bih mi FS za looto da radi naravno  i sistem radara :D

Pozz

Trebao bi neku FS   za save-tune       a da nije ono rusko i slicno ,.. :D

Da radi i da ne mjesa id-ove


Pogledao sam sve u temi filescriptea ne radi ako ima koja druga

Hvala


Citat: davax poslato Oktobar 27, 2013, 21:09:02 POSLE PODNE
Pozz

Trebao bi neku FS   za save-tune       a da nije ono rusko i slicno ,.. :D

Da radi i da ne mjesa id-ove


Pogledao sam sve u temi filescriptea ne radi ako ima koja druga

Hvala

probaj ovo: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=256748


Dali mi netko moze pomoc znaci problem je kad izadem iz objekta auti mi probadnu ispod zemlje jer me freeza ako maknem freez onda se bugam dali postoji neka fora da mi se freezaju auti ili taj objekt?

Trebam cod kod za dodavanje u komandu ako obican igraš moše upsati npr. /makeadmin ja trebam da mu u chatu pise da nije admin ili bilo sto!

Citat: Matorp poslato Novembar 02, 2013, 20:07:38 POSLE PODNE
Trebam cod kod za dodavanje u komandu ako obican igraš moše upsati npr. /makeadmin ja trebam da mu u chatu pise da nije admin ili bilo sto!

if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1) return SendClientMessage(playerid, ""BOJA" Nisi admin.")

[quote author=[X-3] Ralph link=topic=51045.msg555808#msg555808 date=1383422681]
Citat: Matorp poslato Novembar 02, 2013, 20:07:38 POSLE PODNE
Trebam cod kod za dodavanje u komandu ako obican igraš moše upsati npr. /makeadmin ja trebam da mu u chatu pise da nije admin ili bilo sto!

if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1) return SendClientMessage(playerid, ""BOJA" Nisi admin.")
[/quote]

ali kada to stavim onda mi doÄ'u ovi errori F:\My Orion Mark\Orion Mark RolePlay\filterscripts\mojekomande.pwn(335) : error 017: undefined symbol "PlayerInfo"
F:\My Orion Mark\Orion Mark RolePlay\filterscripts\mojekomande.pwn(335) : warning 215: expression has no effect
F:\My Orion Mark\Orion Mark RolePlay\filterscripts\mojekomande.pwn(335) : error 001: expected token: ";", but found "]"
F:\My Orion Mark\Orion Mark RolePlay\filterscripts\mojekomande.pwn(335) : error 029: invalid expression, assumed zero
F:\My Orion Mark\Orion Mark RolePlay\filterscripts\mojekomande.pwn(335) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Errors.
neznam zasto

Pozz,hteo sam pitat jel ima neki mod koj nie mnogo linje t.e od 10000 do 30000(max)...gdje ima osvnovne stvare (kuce/auta) da mogu da ga prevedim da nie mnogo i da mogu ga nadogradujem..t.e zelim napraviti neki mod ali necu iz pocetka  :D ako znate nekoj koij je dobar za edit kazite mi .. hvala  :-*

Pozdravm svima,hteo sam vas pitati jel moze da mi neko napraviti komandu /garaza? Npr kad kucam /garaza da udjem u garazu tako isto kad kucam da izadjem.Hvala u naprde.
Poslednja Izmena: Novembar 03, 2013, 23:03:07 POSLE PODNE od Alezars