"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Dragoljub123 poslato Decembar 12, 2013, 21:12:59 POSLE PODNE
Kako da ubacim Dupli Exp..
Koristim NL mod!
napravis enum exp ili kako oces
onda postavis foreach i pod njega dodas
da igraci dobijaju exp koliko zelis
i onda jednostano
napravis protuodgovor na exp to jest da dobijaju exp kao i obicno.-...
69

Izvini ai ne razumem bas ako bi mogao malo bolje da mi pojasnis :D?

Citat: Dragoljub123 poslato Decembar 12, 2013, 21:17:29 POSLE PODNE
Izvini ai ne razumem bas ako bi mogao malo bolje da mi pojasnis :D?
Gledaj pod igraceve enume postavis enum za respekte
onda u komandi ili kako vec postavis foreach i pod njega dodas da igracu daje odredjeni broj respekata
onda napravis else i postavis da mu respekte daje kao i obicno a to mozes odradit i preko timera....
NL modom nisam nikad radio ali ovo ti je samo primer kako bi se to moglo odradit...
69

a nema neka FS za sve to pa da je samo ubacim?

Citat: Dragoljub123 poslato Decembar 12, 2013, 21:32:58 POSLE PODNE
a nema neka FS za sve to pa da je samo ubacim?

Ne mozes to raditi preko FS.
Pogledaj dio za davanje exp-a, vidjeces da povecava za +1 uradi varijablu lupam sada ne mora biti tako dupliexp i po defoultu je na 0 kada je iskljucena ti postavi proveru ako je 0 da ide +1 exp ako je 1 stavi da ide +2 exp. Mozda ti nisam dobro objasnio, mozda sam te samo zbunuio ako ne shvatis javi se ovde ili na pm.


Trabao bih jedan gamemod koji ima samo ono glavno znaci:reg/log sistem,firema sistem,kuce , stanovi i vikendice sistem poslove i organizacije ne moraju biti posebne i da to nije edit!Ako to neko mi da daje mu se:ADMIN PARE LEVEL OWNER i ostalo znam da si to može i sam staviti ali ovaj cu mod uplatiti i moci ce igrati 50+ igraca ili vise!!!Molim vas i želim vam SRETNU NOVU GODINU i SRETAN BOŽIĆ SVIMA!!!!!!MOLIM VAS!!!


Ako imaš link odgovori nemoj bez veze sakupljat psotove!!!

Pozdrav svima! treba mi sistem biznisa da se kriraju na komadndu /bizz create ili bilo kako samo da radi da je u textlabelu i da moze beskonacno da se prave naravno sa picupom sledi nagrada velika
KONTAKT PM OBAVEZNO

Citat: Mato RP poslato Decembar 13, 2013, 20:34:39 POSLE PODNE
Trabao bih jedan gamemod koji ima samo ono glavno znaci:reg/log sistem,firema sistem,kuce , stanovi i vikendice sistem poslove i organizacije ne moraju biti posebne i da to nije edit!Ako to neko mi da daje mu se:ADMIN PARE LEVEL OWNER i ostalo znam da si to može i sam staviti ali ovaj cu mod uplatiti i moci ce igrati 50+ igraca ili vise!!!Molim vas i želim vam SRETNU NOVU GODINU i SRETAN BOŽIĆ SVIMA!!!!!!MOLIM VAS!!!

90% modova ima samo to.

A jel mi molim te mozes dati link od jednog takvog?PLS!??!?!?!?

Molim te PLS MOLIM VAS MOLIM VAS
Poslednja Izmena: Decembar 14, 2013, 13:19:11 POSLE PODNE od Mato RP


Treba mi komanda za stavljanje bozicne kape i za skidanje u ZCMD. /stavikapu  /skinikapu