Prijavljivanje videa na youtube

Započeo CadrRa, Avgust 14, 2012, 03:07:32 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Prijavio sam 2videa na yt u kojem su neke moje slike,interesuje me koliko vremena prodje pa ukinu video klipove i da li ih uopste obrisu?Da li je neko od vas to radio,jeli uspjesno? Molim bez glupih komentara tipa idi ga razbij (ne znam ko je objavio). Hvala na citanju.

Mozes staviti, nece ti obrisati ako nije neka provokacija evo ti moj chanel tu su moji neki moji radovi stari 4 meseca :) youtube.com/user/xXxGisaxXx?feature=mhee

Citat: Gisa poslato Avgust 14, 2012, 08:13:25 PRE PODNE
Mozes staviti, nece ti obrisati ako nije neka provokacija evo ti moj chanel tu su moji neki moji radovi stari 4 meseca :) youtube.com/user/xXxGisaxXx?feature=mhee
ne kontas ti sta ja pitam. Ja sam prijavio video koji je neko objavio,da li ce ga obrisati?

Citat: [Egrotusi TDM] CadrRa poslato Avgust 14, 2012, 03:07:32 PRE PODNE
Prijavio sam 2videa na yt u kojem su neke moje slike,interesuje me koliko vremena prodje pa ukinu video klipove i da li ih uopste obrisu?Da li je neko od vas to radio,jeli uspjesno? Molim bez [cenzura]ih komentara tipa idi ga razbij (ne znam ko je objavio). Hvala na citanju.

To je kršenje autorskih prava , ali ne brini , toliko videa ima i svi su uredu , pa pogledaj samo novije spotove :D



Citat: J0PS0NEE poslato Avgust 14, 2012, 12:59:21 POSLE PODNE
Citat: [Egrotusi TDM] CadrRa poslato Avgust 14, 2012, 03:07:32 PRE PODNE
Prijavio sam 2videa na yt u kojem su neke moje slike,interesuje me koliko vremena prodje pa ukinu video klipove i da li ih uopste obrisu?Da li je neko od vas to radio,jeli uspjesno? Molim bez [cenzura]ih komentara tipa idi ga razbij (ne znam ko je objavio). Hvala na citanju.

To je kršenje autorskih prava , ali ne brini , toliko videa ima i svi su uredu , pa pogledaj samo novije spotove :D
Ovo je neka vrsta vrijedjanja zato sam htio da se to ukloni.